SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 24.09.2018
  • Ana Sayfa
  • »
  • İSLAM COĞRAFYASI KUŞATMA VE SALDIRI ALTINDA..!

İSLAM COĞRAFYASI KUŞATMA VE SALDIRI ALTINDA..!


Geçtiğimiz  hafta sonu Londra Köprüsü üzerinde  gerçekleşen terör saldırısı ile İngiltere sarsıldı. Saldırganlar önce beyaz bir minibüsle kalabalığın arasına daldı. Önlerine gelen insanı ezip geçti. Ardından araçtan inip, ellerindeki 20 santimetre uzunluğundaki bıçaklarla Borogh Market`te bir restoranda ve Vauxhall`da  ortalığı kan gölüne çevirdi. Saldırıda 7 kişi yaşamını yitirirken, 50’ye yakın kişi yaralandı.


Saldırı olayına tanıklık edenlerin anlatımları dehşet vericiydi..!


Londra’nın en işlek köprüsünde  bindikleri aracı hızla  insanların üzerine sürerek, 20 kişiyi ezip geçen teröristlerin daha sonra araçtan inerek, ellerindeki bıçaklarla “Bu Allah için’ nidalarıyla  insanlara saldırarak boğazlarını kesmeye çalıştıkları ve insanlarında kendilerini koruyabilmek için ne bulurlarsa saldırganlara atarak kendilerini korumaya çalıştıklarını öğreniyoruz.


Alev Shellum isimli bir tanık olayı şöyle anlatıyor:

"Oturduğumuz bara bir kadın gelip yardım istedi. Boğazı ciddi şekilde kanıyordu, kesilmiş gibi görünüyordu. Kanı durduracak birilerini aradık, ardından bar kapandı. Barın önünde acil yardım görevlileri vardı, bir kişiye kalp masajı yapıyorlardı. Silahlı polisler eşliğinde bizi bölgeden çıkarıp koşarak uzaklaştırdılar."


Gerard Vowis isimli bir başka görgü tanığı da “O sırada bir barda şampiyonlar ligi maçını izliyordum. Bir kadının üç kişi tarafından  bıçaklandığını gördüm.  Saldırganları durdurabilmek için onlara sandalye, bardak ve şişe fırlattım. Bana doğru gelip bıçaklamak istediler. Herkesi bıçaklıyorlardı."


Saldırı sırasında Avustralyalı 31 yaşındaki Candice Hedge erkek arkadaşıyla bir restoranda yemek yiyordu. Saldırganlar 20 sanitimetrelik bıçağı kadının boğazına dayayıp kesiyor. Bıçak kadının atardamarını sıyırıyor ve  hastanede tedavi altına alınan Avustralyalı genç kadının hayati tehlikesi  halen sürüyor.


HOLLYWOOD KURGUSU KORKU FİLMİ GİBİ..!


Bu saldırı  üç ay içerisinde İngiltere’de gerçekleşen üçüncü terör saldırısı. Her üç saldırıyı da gerçekleştiren ya da üstlenen terör örgütü ise  DEAŞ..!


Evet, din ve iman adına, İslam adına  saat 22.00 sıralarında  Londra köprüsünden yaya olarak kendi güzargahlarında  ama evine ya da eğlenmeye giden ve yürüyen kadınlı erkekli, genç yaşlı insanların  üzerine hızla araç sürerek ezmenin,  öldürmenin veya yaralamanın  mantığını anlayabilmemiz mümkün mü?


Adeta yaşananlar bir korku filminden fırlamış sahneler gibi…


Sonra araçtan inip yine İslam adına  elde bıçak markete ve resturantlara, barlara dalıp  hiçbir şeyden haberi olmayan kadınlı erkekli, genç yaşlı insanlara saldırıp, yakaladıklarınızın boğazına bıçağı dayayıp, gırtlaklarını keseceksiniz..!


Ve bu, haber ajanslarına  “terör eylemi” ya da “ terör saldırısı” olarak  servis edilecek ve bizlerde saf saf  bize sunulan servisi kabul edeceğiz…


Çok değil, bir hafta öncesinde de Yine İngiltere’nin Manchester kentinde Ariana Grande konserinde patlama oldu. 22 kişi hayatını kaybetti, en az 59 kişi yaralandı. Kurbanların çoğu çocuktu ve saldırıyı yine DEAŞ üstlendi.


Avrupa’nın bir çok ülkesinde DEAŞ imzalı benzer  bombalı, silahlı, bıçaklı, arabalı terör saldırılarının örneği çok.


Düşünün, Avrupa’nın bir ülkesindesiniz ama sokaklarında gezemiyor, kafe ve restaurantlarında oturamıyor, bir konsere ya da bir spor müsabakasını izlemeye gidemiyor, herhangi bir insan kalabalığının içine giremiyorsunuz..


Neden ve niçin?


EMPERYALİZMİN VE SİYONİZMİN HEDEFİ İSLAM..!


Çünkü, birileri İslam adına her an her yerden çıkıp, size saldırabilir, hedef olabilir, silah ve bombaların hedefi olabilir, kıtır kıtır kesilebilirsiniz..!  Bunun adını da saldırganların  “Allah Allah” demesinden hareketle “İslami terör” olarak tanımlayıp, servis ettiğinizde   ağzınızla kuş tutsanız İslam ile terörün ilişkilendirilemeyeceği ve İslam’ın  barış dini olduğu konusunda  kimseye inandıramazsınız.

Bu ve benzeri İslam adına birilerinin gerçekleştirdiği terör eylemlerinin ve ağır sonuçlarının insanlar ve halklar nezdinde yarattığı travma ağır olacaktır.  Örneğin, etrafınızda Arapça konuşan esmer tenli bir bayan veya erkek  hele bir de erkek sakallı ve şalvarlı, bayan tesettürlü ise beyninizde alarm zilleri çalmaya başlayacaktır…


Batı dünyası yani  emperyalizm ve Haçlı zihniyetli çevreler ki (Siyonistleri de unutmamak gerekiyor) bir şeyi başardı: İslam ve terörizmi ilişkilendirme konusunda küresel çapta başarıyla yürüttükleri  algı operasyonunu  Taliban, El Kaide, DEAŞ, Boko Haram, El Şebab gibi  lejyonist terör örgütleri ve Usame bin Ladin gibi öne çıkarttığı kişiler üzerinden, vahşi ve insanın kanını donduracak terör eylemleriyle  en üst noktaya taşıdı.


FETO ve FETÖ’cülerinde  bu  küresel organizasyonlardan ve projelerden hiçbir farkı yok..! Dikkat edin, 15 Temmuz’da kendi halkının üzerine kurşun ve bomba yağdıranlarla, tankla ezmeye çalışanlar aynı fabrikanın ürünüdür..!


Bu çetesel örgütlenmelerin ortak özelliği lejyonist karakteridir. Hepsi birer projedir ve ajan örgütlenmesidir! Dinsel iddiaları ve vasıfları yani dinsel görünümleri sadece ama sadece bir kılıftır.


DEAŞ PİÇ DEĞİL, SAHİBİ SİZSİNİZ..!


Bu  değerlendirmeleri abartılı ve gerçek dışı bulanlar, ABD Başkanı Trump’ın DEAŞ’ı kuranların bizzat  ABD eski başkanı Obama ve Dışişleri Bakını Hillary Clinton olduğu yönündeki beyanlarını anımsamalılar. Bu gerçeği itiraf etmek Trump’ın başkan olarak oyunu bozması veya oyunun dışında kalması anlamına da gelmiyor. Tam tersi, Trump, Obama’ların Clinton’ların oyununa aynen devam ederek, oyunun bir parçası olmayı kabulleniyor.


Çünkü, ABD yani Pentagon ile CIA gerçeği , silah  tekelleri ile finans dünyası gerçeği, yani emperyalizm budur ve bu gerçek Trump’u da başkan olduktan sonra önünde diz çöktürüp, teslim alıyor…


Çocukları, genç ve yaşlıları kadın erkek nefes  alan herkesi hedef alan, ezen, parçalayan, gırtlağını kesen  bir lejyonist ajan örgütlenmesinin İSLAM ile   ilişkilendirilmeye çalışılması ve ima bile edilmesinin kabul edilebilir hiçbir yanı ve yönünün olmadığı aşikar. Dünya Müslümanlarının bu yönüyle gerçekten işi zor.


 Ramazan ‘ı idrak ettiğimiz şu günlerde  bu fütursuz ve azgın saldırıları, algı operasyonlarını dumura uğratabilmek emperyalizm ve Siyonizm ile amansız bir mücadeleyi kaçınılmaz kılıyor.


Esen kalın…

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 257