SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 24.09.2018

VE GÜN GELİR HESAP DÖNER


  Muhterem Fethullah Gülen hocaefendiyi ben çok takdir etmişimdir. Adam kırk yıldır çizgisini hiç bozmamayı başarmıştır.  Kırk yıl önce çekilen videolarında hüngür hüngür ağlayarak karıncadan börtü böcekten bahsetmiştir. 
 Şimdi de hüngür hüngür ağlayarak, sızlanarak arıdan ve başka hayvanlar alemlerinden bahsetmektedir. Fethullah Hocam kırk yıl önce hizmet amacıyla Amerika’dan destek almıştır. Şimdi de Afganistanda, Irak’ta binlerce Müslümanın  katili olan Amerika’dan yardım almaktadır.  
 Hoca hazretleri dün Özal, Demirel, Çiller gibi siyasetçilere yakın durarak Hak’ka hizmet etmiştir. Şimdi de Erdoğan, olmadı Obama gibi siyasetçilere yakın durarak Hak’ka hizmet etmektedir.
 Ama dedim ya... Hoca hiç çizgisini bozmamıştır. Hep mağdurdur! Hep ezilendir!
 Hep muhtaçtır!
 Hakka hizmet ederken okullar açmıştır. Bu okulları Hakka hizmet için bedava açmamış; aksine zengin insanların kullanabilmesi için paralı olarak açmıştır.
 Tabi zengin insanın Müslümanlığı, fakir insanın Müslamanlığına göre daha değerlidir.
 Bütün dünya da bedava eğitim hakkını ulaşamayan çocuklara yardım eden Papalık, piskoposluk, her türlü Hristiyan cemaat zaten kafirdir! 
 Rahibe Teresa falan, ömrü boyunca zenginden aldığını fakire vermiştir.
 Zaten Teresa kafirin en büyüğüdür; cehennemliktir. 
 Fethullah Hocam çok zeki ve hakkaniyetlidir. Hakkı savunan, sloganı özgürlük olan Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşamasından bellidir.
 Ayrıca Hocanın darbeyle örgütle işi olmaz. Dünyadaki en önemli propaganda silahı olarak kabul edilen basın kurluşları kurdurmasından bellidir.
 Basın bir cemaat için en önemli hizmettir. Sonuçta Hocanın bilgi ve ışığıyla aydınlanmayan Müslüman, cehennem ışığıyla aydınlanacaktır. Mesela ben hocanın basın kuruluşlarıyla aydınlanmadığım için kesin cehennemde aydınlanıcam.
Yine bu durumada şükür ediyorum. Allah`ın Cehennem ateşinin ışığı güç ve çıkar peşinde koşan bir cemaatin sözde hizmet ışığından değerlidir.
 Hizmet saadet zinciri... Şey pardon! Hizmet hayır işleri bu aralar biraz meşgul.
 Emniyet, savcılık derken pek hizmet etmeye zamanları kalmadı. Bu aralar elde Türk Bayrağı vatan millet sakarya bağırmaktalar. Neymiş? Teröristler ile mücadele etmişler. Neymiş? Başbakanı suikastten kurtarmışlar.
 Neymiş uyuşturucuya karşı savaş vermişler falan filan...
 Bu kadar hayır yaparken devlet içinde yuvalanmakta acaba hizmet etmenin bir parşası mı? 
İnsanlara sözde eğitim verirken, sadece kendi taraftarlarını devlet kadrolarında yükseltmek acaba hizmetin bir parçası mı?
 Sözde bedeva öğrenci yurtları işletirken, öğrencilere zorla hoca efendi videosu seyrettirmek acaba hizmetin bir parçası mı? 
 Hizmet kelimesi nedir? Bileniniz var mı? 
Hizmetin sonucunda fiili bir faydalı sonuca ulaşıldığını gören bilen var mı?
 Mesela merak ediyorum. Hizmetten gelen iyi bir bilim insanımız var mı? Hizmetten yetişmiş iyi bir sanatçımız var mı? İyi bir sporcumuz var mı?
 Pardon birkaç sporcumuz var tabi. Onlarda sonradan hizmete ve imana gelenlerden.
Gelelim Hizmetin zırt dediği yere...
Biliyorsunuz değil mi, bizim hapislerde sürünmüş deniz filo komutanlarımız var.
 Hapiste ölmüş ya da sözde öldürülmüş asker ve istihbaratçılarımız var. Yıllarca vatan haini olarak lanse edilmiş subay ve astsubaylarımız var.
 Hani onlar cami bombalıyordu, uçak düşürüyordu.
 O günlerde muhterem hoca efendiye yakın basın organları mahkeme başlamadan hain, katil, yalancı, darbeci ilan etmişti bu insanları.
 Şimdi ne oldu?
 O hayatları ellerinden alınmış askerler aklanmak için mahkemenin sonucunu bekliyor. Sonuçta şimdiden belli. Tahliye ve beraat. Komplo teorileri gerçek oluyor. Orduya kurulan kumpas doğrulanıyor. Kumpası kuran çok muhterem emniyet ve adalet mensupları bir bir tespit ediliyor.
 Merak edenler için rezilliği seyretmek bedava. Mahkemeler İzmir`de görürülüyor.
 Dünya dönmüş gibi görülüyor. Peki hesap dönmedi mi? O da döndü.
 Orta Asya Türki coğrafyasında birçok devlet Cemaat okullarının Amerikan istihbaratına hizmet ettiği gerekçesi ile kapatılmasına karar verdi. 
 Örnek Özbekistan, örnek Türkmenistan! 
 Zaten bu Türkler hep kafir, münafık. Varsın olsun hizmetle savaşsınlar. 
 Hizmet konusunda haklılarmış. Hizmette sınır yok. Müslümana hizmet et. Emperyalizme hizmet et. CIA belki de MOSSAD hizmet et.
 Türkiye içinde yen moda başladı. Sırf haksızlığa düşmanı yenmek için göz yumma modası. Düşmanımın düşmanı benim dostumdur! (SUN TZU)
 Tabi Sun Tzu bunu bizim anladığımız anlamda söylememiş ama neyse!
 Bizim içimizde bulunan muhalefet dürtsü her mantıktan baskın maalesef
 Allah hizmete akıl fikir versin diyor ve konuyu kapatıyorum.
 Gözü bağlı olanların gözünün akılla açılmasını diliyorum.

 Sağlıcakla kalın!

  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 942