SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 20.10.2018

AK PARTİ DE ADAY MESAİSİ

AK PARTİ DE ADAY MESAİSİ
24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olmak isteyen kamu görevlileri ve bürokratlar bugün saat 17.00’ye kadar istifa etti.26.04.2018 18:33
4 Haziran'daki lerde milletvekili adayı olmak isteyen kamu görevlileri istifa etti. Dikkat çeken istifalar arasında  Başkanı  Başkanı , Fatih Belediye Başkanı  ve TRT Genel Müdür Yardımcısı Fethi Kaya bulunuyor.

BURDUR VALİSİ İSTİFA ETTİ
Burdur Valisi Şerif Yılmaz, 24 Haziran'da yapılacak seçimde milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti. Dün akşam görevinden istifa eden Yılmaz, bugün  Manisa Milletvekili aday adayı olmak için başvuruda bulunacağı öğrenildi.
Öte yandan Vali Yılmaz'ın bugün saat 16.00'da valilikte düzenlenecek olan uğurlama töreninin ardından Burdur'dan ayrılması bekleniyor.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İSTİFA ETTİ
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Tahir Akyürek, partisinden milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa etti.

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI 
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, milletvekili aday adaylığı için belediye başkanlığından istifa ettiğini açıkladı.

KAYSERİ AK PARTİ İL BAŞKANI
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde milletvekilliği aday adaylığı için partisinden istifa ettiğini açıkladı.

TRT GENEL MÜDÜR YARDIMCISI İSTİFA ETTİ
TRT Genel Müdür Yardımcısı Fethi Kaya AK Parti'den aday adayı olmak için görevlerinden ayrıldı.

BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, görevinden istifa ederek, AK Parti'den milletvekili aday adayı oldu.

BATMAN İL BAŞKANI 
AK Parti Batman İl Başkanı Murat Güneştekin, milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa etti.

FATİH BELEDİYE BAŞKANI İSTİFA ETTİ
Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, 24 Haziran'da yapılacak seçimde milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti.

RİZE İL BAŞKANI
AK Parti  İl Başkanı Muhammet Avcı, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'ne yönelik aday adaylığı için görevinden istifa etti.

NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İSTİFA ETTİ
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, düzenlediği basın toplantısında, "24 Haziran Pazar günü yapılacak olan 27. Dönem milletvekilliği seçimlerinde AK Parti milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa ediyorum" dedi. MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI
Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin 2 dönemdir başkanlığını yürüten Ahmet Çakır, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde milletvekili adayı olmak için görevinden istifa etti.

ANKARA İL BAŞKANI İSTİFA ETTİ
AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine yönelik aday adaylığı için görevinden istifa etti.

SGK BAŞKANI SELİM BAĞLI
SGK Başkanı Dr. Selim Bağlı AK Parti'den milletvekili aday adayı olabilmek için görevinden istifa etti. 2.5 yıldır SGK'nın başında olan Dr. Bağlı'nın, Şanlıurfa'dan aday adaylığı başvurusu yapması bekleniyor.

ŞANLIURFA İL BAŞKANI
Şanlıurfa Ak Parti il başkanı Zeynel Abidin Beyazgül milletvekili aday adayı olabilmek için istifa etti.

BOLU VALİ YARDIMCISI
Bolu Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy AK Parti  Milletvekili Aday Adaylığı için görevinden istifa etti.

AĞRI İL BAŞKANI
AK Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın, milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa ettiğini bildirdi.

ÇANKIRI BELEDİYE BAŞKANI İSTİFA ETTİ
Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, görevinden istifa ederek milletvekilliği seçimlerinde AK Parti'den aday adayı oldu..
Etiketler: AK PARTİ

Diğer TÜRKİYE haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.