SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 17.10.2018

Şovmen Değilim

Şovmen Değilim
Balıkesirspor için elimizi taşın altına koyduk diyen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un başkan adayı belli oldu.04.07.2017 16:33
Balıkesirspor’un yeni başkan adayı kulislerde konuşulan isimlerin aksine Feyyaz Çiftçi yönetiminde Kurumsallaşmadan Sorumlu yöneticilik görevini yürüten Remzi Boncuk oldu. Sanayici ve iş adamı kimliğiyle tanınan Boncuk, Çizgi Mermer ve Granit firmasının ortaklığı ve yöneticiliğini yapıyor.
 
CAMİAYA BAŞARI VE BARIŞ GETİRMEK İSTİYORUM
Balıkesirspor Başkan Adayı Remzi Boncuk ilk demecini EKSPRES’e verdi. Boncuk yaptığı açıklamada, Balıkesirspor’un büyük problemleri olduğunu ve öncelikli hedeflerinin FIFA dosyaları ile ilgili sıkıntıları ortadan kaldırmak olduğunu belirtti. 
Şovmen bir adam olmadığını belirten Boncuk, “ Şuan kesin olarak Balıkesirspor Başkanı değilim ancak bu olay resmileştiğinde icraat yapmak için görevimin başında olacağım. Camiaya barış ve başarı getirmek için elimden geleni yapacağım. İlk etapta FIFA dosyaları ile ilgili çalışmalarımız olacak. Şuan transfer yasağı kalkmadan transfer konuşmamız mümkün değil. Bu problemleri aşarsak taraftarımızı mutlu edecek girişimlerimiz olacaktır. Mali başarı olmadan sportif başarı gelmez. Kurumsallaşma adına, kulübe kalıcı gelirler getirme adına gerekli çalışmaları yapacağız. Amacım iş hayatımdaki başarıyı Balıkesirspor’a da yansıtıp taraftarlarımızı mutlu etmek” diye konuştu.

Etiketler: BALIKESİR

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.