SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 21.09.2018

SICAK HAVADA ÇİFT ANTRENMAN

SICAK HAVADA ÇİFT ANTRENMAN
Sezon öncesinde hazırlıklarını Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri’nde sürdüren Balıkesirspor Baltok, günü çift idmanla geçiriyor. Sabah saatlerindeki idmanda dayanıklılık çalışan kırmızı beyazlı ekip, akşam saatlerindeki antrenmanda ise pas çalışması yaptı.04.07.2018 18:55

Teknik Direktör Giray Bulak yönetiminde günde çift idmanla yeni sezona hazırlanan Balıkesirspor Baltok, aşırı sıcak havaya rağmen çalışmalarına devam ediyor. Hafta sonuna kadar Balıkesir’de çalışmalarını sürdürecek olan Balıkesirspor hafta sonunda ise Afyon’da kampa girecek.

Dün yapılan her iki antrenmanda da dayanıklılık üzerine çalışan kırmızı beyazlı ekip çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Isınma hareketleriyle idmana başlayan Balıkesirspor Baltoklu oyuncular daha sonra core çalışmasıyla idmana devam etti. Fonksiyonel 3x5 dakikalık pas antrenmanıyla çalışmalarını sürdüren oyunculara ayrıca futbola özgü aerobik dayanıklılık hareketleri uygulaması yapıldı. Her iki antrenman da yapılan soğutma çalışmasıyla sona erdi.

ASIL ÇALIŞMA AFYON’DA BAŞLIYOR

Teknik Direktör Giray Bulak, yeni sezon hazırlıklarına yen başlamalarına rağmen oyuncuların hırsı göründüğünü söyledi. Bulak, hazırlık çalışmalarına önceki gün Sedat’ın dün de yabancı oyuncuların katıldığını belirterek, takım halinde çalışmaların başlayacağına işaret etti. Giray Bulak antrenmanların neşe içinde de geçtiğini söyleyerek takımın arasındaki arkadaşlık bağlarının çok güçlü olduğunu da sözlerine ekledi. Giray Bulak Afyon’daki kamp öncesinde oyuncuların dayanıklılıklarını artırmayı hedeflediklerini belirterek asıl çalışmaların kampta başlayacağını vurguladı.


Etiketler: BALKES

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.