SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 17.10.2018

Mirza Ateşle Oynuyor

Mirza Ateşle Oynuyor
EKSPRES gazetesinden Erdinç Saraç, yazdı..04.07.2017 16:37

Bandırmaspor Genel Kurulunda CHP’li Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın açık destek verdiği Erhan Elmastaş’ın sadece 27 oy farkla başkan olması aslında düşündürücü..

Neden düşündürücü ?

Hepimiz biliyoruz ki hem Balıkesirspor hemde Bandırmaspor, belediyelerin kucağına bırakılmış cami avlusu çocuklarıdır!..

Belediyeler destek vermeden her iki kulübümüzün de ayakta durması imkansızdır!..

Şimdi böyle bir durumda Erhan Elmastaş’ın karşısına sadece ve sadece taraftarın desteğini alarak yola çıkan Göksel Karlahan’ın ciddi oy alması, CHP’li Belediye Başkanı Dursun Mirza ve adayıErhan Elmastaş’ın bundan sonra Bandırmaspor’u yönetirken çok daha dikkatli olmalarını gerektirecektir.

Peki Mirza dikkatli davranıyor mu?.

Kesinlikle hayır…

Neden hayır?..

Daha kafadan 2.lig için “ bir bakıp çıkacağız” diyor ve ekliyor “Bandırmaspor bu sezon şampiyon olarak yeniden TFF 1.Lige yükselecektir…”

Adama sorarlar; nereden biliyorsun, garantisi varmı bunun?!..

Çok iddialı bir konuşma..

Çıta en tepede…

Oysa top yuvarlak..

Küme düşmemeye diye yola çıkarsın şampiyon olursun, şampiyonluk için yola çıkarsın küme düşersin.. Türkiye liglerinden çok örneği var böyle durumların..

Ve Bandırmaspor’da artık şu görüntü mevcuttur…Yönetimin karşısında çok güçlü bir muhalefet var..En küçük hata ve peşinden gelecek başarısızlıkların faturası direk CHP’li Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya çıkarılacaktır..


Etiketler: EKSPRES BANDIRMA

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.