Bugün: 19.06.2018

Güreşçilerden Başkan Uğur’a Ziyaret

Güreşçilerden Başkan Uğur’a Ziyaret
Kahramanmaraş’ta yapılan Yıldızlar Serbest Güreş Türkiye Şampiyonasında madalya alarak Milli Takıma seçilen Büyükşehir Belediyespor güreşçileri Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret ettiler.01.04.2017 14:15

Güreşçilerden 58 kilo Tolga Akyüz birincilik elde ederken, Muhammed Ali Çeliker ve Ferhat Kılıç ise 2. ve 3.lük elde etti. Başarılı sporcular aldıkları sonuçlar sonrası milli takıma seçildiler.

Milli takıma seçilen Büyükşehir Belediyespor güreşçileri Temmuz ayında Romanya’da düzenlenecek Avrupa şampiyonası, Eylül ayında ise Yunanistan’da gerçekleştirilecek Dünya şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecekler. Başkan Uğur’a desteklerinden ötürü teşekkür eden güreşçiler, Avrupa ve Dünya şampiyonalarında Türkiye ve Balıkesir’e madalya getirmek istediklerini söylediler.

Güreşçileri başarılarından dolayı tebrik eden Başkan Uğur ise, Büyükşehir Belediyesi olarak sporcu ve spora desteklerinin süreceğini belirtti. Başkan Uğur, güreşçilerin başarılarının devamını diledi.

Ziyarette Kulüp Başkanı Yusuf Hocaoğlu, Kulüp Yönetim Kurulu üyesi Başar Atikbay, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İrfan Sarıgül, güreşçiler ve antrenörleri yer aldı.   • Güreşçilerden Başkan Uğur’a Ziyaret

Etiketler: BÜYÜKŞEHİR -BAŞKAN UĞUR

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.