SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 21.08.2018

Erdoğan'dan Ak Partililere uyarı! "Karşınızda beni bulursunuz"

Erdoğan'dan Ak Partililere uyarı! "Karşınızda beni bulursunuz"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon'da Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda partililere önemli mesajlar verdi. Erdoğan, "Kendi çıkarını partisinin ve davasının üzerinde gören kişi kadar, AK Parti'ye düşman kimse yoktur. " dedi.09.08.2017 09:21

Partisinin Genişletilmiş İl Danışma Toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ak Partililere yine önemli mesajlar verdi.  Erdoğan, "Kendi çıkarını partisinin ve davasının üzerinde gören kişi kadar, AK Parti'ye düşman kimse yoktur. Her kim ki AK Parti'yi bizden önceki dönemde ülke yönetiminde söz sahibi olan partilerin akıbetine sürüklemeye kalkarsa karşısında önce bu kardeşinizi bulur." ifadelerini kullandı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları şöyle:

Kasım ayında da iktidarımızın 15. yıl dönümünü kutlayacağız. Uzun iktidar dönemimizi kendimizi sürekli yenilemeye borçluyuz. Hiçbir alanda kendi statükomuzu oluşturmaya çalışmadık sürekli kendimizi geliştirme gayreti içinde olduk. İhanet örgütleri irtibatlı hiç kimsenin bu çatı altında bulunması mümkün değil.

AK PARTİ DEMEK TÜRKİYE DEMEK

Değişimin hayatın bir gerçeği olduğunu asla aklımızdan çıkarmadık. AK Parti'den hiç kimsenin kendi hatasını, kendi hatasını halkımıza dayatmasına izin vermedik. İhanet örgütleri irtibatlı hiç kimsenin bu çatı altında bulunması mümkün değil. AK Parti demek Türkiye demektir."

Biz bu halkla buralara geldik. Halkımıza sırtımızı dayadık. Bu millet değil mi 15 Temmuz gecesi meydanlara dökülen bu millet değil mi? F-16'lara tanklara toplara göğsünü gererek yürüyen bu millet değil mi? Öyleyse bu millet için ne yapsak azdır, bu millet için ne yapsak yeridir. Ne oldu hemen önce gittiler pazarlıkları yaptılar sonra hop Bakırköy Belediyesine git çay iç. Ya bunlarla siyaset olur mu? Alman dergilerine röportaj ver. Ankara'dan yola çıktın bu millete faydası olmayan tiplerler beraber yürü sonra diyorsun güvenlik yok. Eline diline dursun be. 

Medya basılı materyaller bir yere kadar etkili oluyor son noktayı insanın koyması gerekiyor. Maalesef bu gerçeği unutan arkadaşlarımızın olduğunu görüyorum. Kibir virüsünü kendimize yaklaştırmayacağız.

LEKE DÜŞÜRMEYELİM

Şayet bu virüsü bulaştığı birileri varsa onları temizleyeceğiz. Kardeşlerim kendi çıkarını partisinin çıkarının üzerinde göre kişi kadar AK Partiye düşman kimse yoktur. Kendimize çeki düzen vermeliyiz. Bugüne kadar bizden daha iyi bu görevi yapan kimse çıkmadığı için önümüzde uzun bir yol. Gidiyoruz gündüz gece diyorduk. Buna leke düşürmeyelim.

Bu millet bizden çok şey bekliyor. Çünkü tarih yazacaksak bunu böyle yazacağız. 26 Ağustos'ta Malazgirt’te olacağız. Biz adeta Çanakkale gibi 26 Ağustos'u da anacağız."


Etiketler: AK PARTİ

Diğer TÜRKİYE haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.