SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 21.09.2018

Defolularla yürüyemeyiz.

Defolularla yürüyemeyiz.
Memleketi Rize’de partililere seslenen Erdoğan net mesaj verdi: “Belediye meclis üyelerimiz havasından geçilmiyorsa yandık. Bencillik batağında çırpınan defolu kişilerle zorlu mücadeleyi yürütemeyiz”.08.08.2017 09:41
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, 'de AK Parti Genişletilmiş Rize İl Divanı Toplantısı'nda konuştu. Konuşmasına Rize özelinde başlayan Erdoğan "Şu andaki Ayder, bizim temsilimiz olamaz. Allah'ın bize verdiği Ayder bambaşka, biz Ayder'i kirlettik, rezil ettik. Ayder'i şanına yakışır hale getireceğiz. Aynı dönüşümü Uzungöl'e de yapmamız lazım" dedi. Daha sonra partililere seslenen Erdoğan "Bakanlarımız, belediye başkanlarımız, belediye meclis üyelerimiz, yanından havasından geçilmiyorsa yandık. Biz gücümüzü önce Hakk'tan sonra halktan alacağız. Bencillik batağında çırpınan defolu kişilerle zorlu mücadeleyi yürütemeyiz. Hiçbir kardeşimize de "sen kenarda dur" diyemeyiz. Davası olmayan, bulunduğu yerde milletimizin tamamını kucaklayamayan hiç kimse AK Parti'de yöneticilik yapamaz" dedi..

BİZİM TEK DEVLETİMİZ VAR
Erdoğan, 'Yeni devlet kuruluyor' tartışmasına son noktayı koydu: Bizim Türkiye Cumhuriyeti'nden başka devletimiz yok, kim ne derse desin. Ben size partimin Genel Başkanı, aynı zamanda Cumhurbaşkanı olarak manifestomuzu söylüyorum; tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. Bitti..

Etiketler: AK PARTİ

Diğer TÜRKİYE haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.