SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 20.09.2018

BOZDAĞ: PARTİDEN İSTİFASI KENDİ TERCİHİ

BOZDAĞ: PARTİDEN İSTİFASI KENDİ TERCİHİ
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Edip Uğur'un istifasını değerlendirdi: "Partimizde kalan arkadaşlarımızla beraber milletimize ve devletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Sayın Edip Uğur’un partiden de istifa etmesi kendi bireysel tercihidir. Tek taraflı alınacak karardır, onu almıştır."31.10.2017 11:27
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında gazetecilerin sorularını cevapladı. O sorulardan birisi de Ahmet Edip Uğur’un Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve AK Parti'deh istifasıydı.  Bekir Bozdağ o soruya şöyle yanıt verdi:

Ben yeni dönemde kendisine başarılar diliyorum. AK Parti, değişimin partisi. Halkın beklentilerini dikkate alarak bütün politikalarını ortaya koyar. Değişim halkın bizden talebi ve beklentimizdir. Giden belediye başkanları bizim başkanlarımızdır, yerine gelecek belediye başkanları da bizim başkanlarımızdır. Onlarla ilgili bir olumsuz değerlendirme yapmayı doğru görmeyiz. Partimizde kalan arkadaşlarımızla beraber milletimize ve devletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Sayın Edip Uğur’un partiden de istifa etmesi kendi bireysel tercihidir. Tek taraflı alınacak karardır, onu almıştır. AK Parti’nin kimseyi tehdit etmesi veya herhangi bir tehdit yöneltmesi de asla kabul edilemez. Böyle bir şey olduğunu düşünmüyorum varsa öyle bir şey Sayın Edip Uğur bununla ilgili yasal yollar açıktır, ona ilişkin adımlarını atıp atmama konusunu kendisi değerlendirecektir” açıklamasında bulundu.

Etiketler: BEKİR BOZDAĞ

Diğer TÜRKİYE haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.