Bugün: 19.06.2018

SARI ÖFKELİ VE KIZGIN..!

SARI ÖFKELİ VE KIZGIN..!
Erdek belediye başkanı ve Zeytin Tarım Satış kooperatifi eski başkanı Sarı, görevden alınmasını dillendirenlere ateş püskürüyor!09.03.2017 16:49
Erdek 162 Sayılı Zeytin tarım Satış Kooperatifi Başkanlığından mahkeme kararıyla Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından azledilen Hüseyin Sarı,vakalı kamuoyuna taşıyan kooperatif ortaklarına ve Marmarabirlik Yönetim kurulu üyesi Mustafa İlgen'in vaki ile ilgili bugün yaptığı basın açıklamasına sosyal medya üzerinden paylaşımlarıyla sert itham ve iddialarla yanıt verdi.

Sarı, şöyle dedi:

ÇAKALLAR,PARALEL YAPI GİRİŞİMCİLERİ..!

"162 sayılı Erdek zeytin tarım satıs kooperatifi başkanlığindan azlim ile ilgili Çoluk çocuk çakal erken seviniyor. Daha hukuki süreç devam ediyor. Kaldı ki yönetim kurulu aslanlar gibi görev başında. İdari yazı siyasi bir karardan ibaret. Genel kurulda ki üyelerimizin güveni bizim için her şeyden önemlidir.Önemli olan yüz kızartıcı bir suç istinat edilememesidir. Şeffaf yönetim anlayışımızın sonucunda yanlı siyasi kararlar bizi bağlamaz...Hukuki süreç daha tamamlanmadı. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Seçimle gelen seçimle gider... Paralel yapıların girişimleri sonuçsuz kalmaya mahkumdur.Kamu oyuna duyurulur."

İLGEN DE SARI'DAN NASİBİNİ ALDI!

"BEN MARMARABİRLİĞE BU SAHSIN EGOSU YÜZUNDEN ZARAR VERMEMEK İÇİN MARMARABİRLİĞİN SEÇIMLI GENEL KURUL YAPMAMASI ÜZERİNE DAVA ACTIM. ONLAR İSE SAHSIMIN ŞEFFAF YONETİM ANLAYIŞIMDAN RAHATSIZLIK DUYDUKLAR İÇİN PAZARLIK YAPABILMEK ADINA DAVA AÇTI. ZATEN BUNUDA ITIRAF ETMİSLER. BU MESELE ŞAHŞİ BİR MESELE OLMADIĞI 32 000 ÜREETİCİYİ ILGİLENDİREN BİR MESELE OLDUĞU İÇİN PAZARLIK KONUSU DAHI YAPMAM YAPMADIM. 2012 de Akp nin istemediği bu zatı 2014 te yerel seçim sonrası sayın Asa'nın ziyaretinde ben önerdim... ve o makama benim önerim sonrasinda oturdu. 2015 te 162 sayıli Erdek zeytin satıs koop seçimlerinde kongre salonunda seçimi kazanırsan istifa edeceğim diye yemin etti. Seçimi kaybetmesine ragmen 2 yıldır hem hukuka aykirı hemde kendi sözüne yemine aykırı olarak aylık 10 000 tl maaş ve altında makam arabası ile koltuğu işgal ediyor. Bu beyanatın 2 satırini bile o yazamaz. Kendi açiklama yapmaktan aciz baskanı yazıp yollamıs çok belli. Bizim yaptığımız iş yasal ancak onun oturduğu koltukta oturması gasptan öte bir şey olmadıği gibi yemininede aykırı. ALLAH insana para hırsı ile sözünü ve onurunu çiģnetmesin."


Etiketler: ERDEK BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN SARI -CHP

Diğer GÜNEY MARMARA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.