SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 21.09.2018

SARI, KILIÇDAROĞLU'NA RESTİ ÇEKTİ..!

SARI, KILIÇDAROĞLU'NA   RESTİ ÇEKTİ..!
Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ateş püskürdü.Belediye başkanları ön seçimle belirlenmeyecekse CHP'den aday olmayacağım, dedi.28.06.2018 13:42

Sarı “22 Mayıs 2010 tarihinden buyana genel başkanlığınızda girdiğimiz tüm seçimlerden yenik çıktık. Ama siz her seferinde başarısızlığı inkâr edip koltuğa yapıştınız. Demokrasi için mücadele ediyoruz diyorsunuz; önseçimle gelen milletvekillerini kendi özgül ağırlıkları gereği sizi eleştirdi diye liste dışı bırakıyorsunuz, demokratik olarak Hakkını arayanlara koltuk sevdalısı diyorsunuz. Sizse koltuğa yapıştınız başarısızlığa rağmen bırakmıyorsunuz. Koltuk sevdalısı kim?” diye sordu.

-Koltuğu siz vermediniz?
Sarı “Halkından aldığı yüzde 54 oy oranı ile seçilmiş bir Belediye başkanı olarak ilçemde ön seçim kararı almadığınız takdirde bir daha tek adam anlayışı ile yönettiğiniz, halktan uzaklaştığınız partinizin adayı olmayacağım. Bana bu koltuğu siz vermediniz. Ben sizden öncede 2 dönem belediye başkanı seçildim. 1989-2009 arasında meclis üyeniz bile olmayan ilçemde, 1950’den beri alamadığınız belediye başkanlığını 64 yıl sonra benim örgütü kucaklamam ve örgütle verdiğim emeklerimle kazandınız. Şimdi biz koltuk sevdalısı, siz hep kaybeden ama koltuğu bırakmayan demokrasi kahramanı”şeklinde konuştu.


Etiketler: ERDEK BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN SARI -CHP

Diğer GÜNEY MARMARA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.