SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 17.10.2018

MANYAS HES ÖZELLEŞTİRİLİYOR

MANYAS HES ÖZELLEŞTİRİLİYOR
Elektrik Üretim AŞ'ye (EÜAŞ) ait Manyas Hidroelektrik Santrali (HES) ile bu santral bünyesinde bulunan taşınmazlar özelleştirilecek.03.10.2017 11:37
Elektrik Üretim AŞ'ye (EÜAŞ) ait Manyas Hidroelektrik Santrali (HES) ile bu santral bünyesinde bulunan taşınmazlar özelleştirilecek. 

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın (ÖİB) Elektrik Üretim AŞ'ye (EÜAŞ) ait Manyas Hidroelektrik Santrali (HES) ile bu santral bünyesinde bulunan taşınmazları özelleştireceğine ilişkin ilanı, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Buna göre, Balıkesir'deki 20,25 megavat kapasiteli EÜAŞ'a ait Manyas HES ile santral bünyesindeki taşınmazların işletme hakkının verilmesi yöntemiyle özelleştirilmesine karar verildi.
kapalı zarf içinde birden fazla teklif sahibinden teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle ve pazarlık usulüyle gerçekleştirilecek ihalede, komisyonca gerekli görüldüğü takdirde pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımıyla yapılacak açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilecek.

Geçici teminat tutarı 5 milyon lira olarak açıklanan ihalede son teklifler, 13 Kasım 2017'ye kadar verilecek.

Etiketler: manyas barajı

Diğer GÜNEY MARMARA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.