SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 19.09.2018

KAPIDAĞ DA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

KAPIDAĞ DA  DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
Turizm Haftası etkinliği çerçevesinde Erdek de tarihi ve turistik yerlere ziyaret programı ve Kapıdağ Doğa Yürüyüşü düzenlendi.(Erdek Doğuş gazetesi)17.04.2018 18:30

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce hafta sonu düzenlenen doğa yürüyüşü ile tarihi ve turistik yerlere ziyaret programı kapsamında, Kyzikos Antik Şehir kalıntıları ziyareti ile başlayan program, Yukarıyapıcı Mahallesini ziyaretle devam etti. Buradan da Yukarıyapıcı göletine geçilerek, gölet etrafında kısa süreli bir yürüyüş yapıldı ve ardından Kirazlı Manastırına geçildi.

KAFİLEYE EMEKLİ ÖĞRETMEN ALAATTİN BABUCÇU REHBERLİK ETTİ..
Pazar günü sabah saatlerinde başlayan gezi ve yürüyüş esnasında, tarihi ve turistik yerler hakkında emekli İngilizce öğretmeni Alaattin Babuccu tarafından kafileye bilgi verildi.
Kirazlı Manastırı ziyareti sonrasında ise Ballıpınar Mahallesi yolu üzerindeki meşhur şelaleye gidilerek, muhteşem doğa manzaraları eşliğinde bir yürüyüş gerçekleştirildi.

KAYMAKAM EKREM ÇALIK TA KATILDI.. 
Erdek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce organize edilen etkinlikte, piknik havasında öğle yemeği ikramından sonra, Hamamlı Mahallesinde bulunan tarihi yerler gezildi. Gün boyu devam eden etkinliğe, İlçemiz Kaymakamı Ekrem Çalık ve ailesi, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili, Erdek’teki bazı kurumların amirleri, öğretmenler ve vatandaşlar iştirak etti. (haber merkezi)Etiketler: ERDEK

Diğer GÜNEY MARMARA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.