SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 16.08.2018

İBRAHİM MUTLU'NUN MAKAM ARACINA SİLAHLI SALDIRI

İBRAHİM MUTLU'NUN  MAKAM ARACINA SİLAHLI SALDIRI
Gönen Ticaret Odası Başkanı İbrahim Mutlu'nun makam aracına kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce silahlı saldırı gerçekleştirildiği öğrenildi.23.07.2018 11:16

Gönen Ticaret  Odası Başkanı İbrahim Mutlu’nun  20 Temmuz Cuma akşam saatlerinde 19.14’de ilçenin en işlek caddesinde  silahlı saldırı gerçekleştiği öğrenildi.

Başarılı iş adamı ve Gönen Ticaret Odası Başkanı olan Mutlu’nun 10 CEH 01 plakalı makam aracına kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce  açılan ateş sonucunda makam aracına iki merminin isabet ettiği ve olay anında bir başka araca da bir merminin isabet ettiği belirtilirken, saldırı anında Mutlu’nun araçta bulunmadığı öğrenildi.

MUTLU:ALNIM AÇIK.VEREMEYECEĞİM HİÇ BİR HESAP YOK AMA..!

Konuyla ilgili gazetemize bir açıklama yapan İbrahim Mutlu, saldırı olayını doğrulayarak şöyle dedi:” Olay anında ben makam aracım da değildim. Gönen’in en işlet caddesinde ve  akşamın ilk saatlerinde böylesi  bir silahlı saldırı olayına tanık olmak  benim için üzücü oldu. Konu emniyete intikal ettiği ve soruşturma devam ettiği için her hangi bir yorumda bulunmak istemiyorum. Tüm Gönen ve bölge beni bilir ve tanır. İşine bakan ve ekmeğini helal yoldan kazanmaya çalışan birisiyim. Alnım açık ve veremeyeceğim hiçbir hesap yok. Olayın fail ya da faillerinin emniyet güçlerimizce en kısa zamanda yakalanacağına ve olayın aydınlatılacağına inanıyorum.”

 

EMNİYET OLAYI CİDDİYETLE ARAŞTIRIYOR

 

Gönen ilçe emniyetinden edinilen bilgiye göre   emniyet teşkilatının olayın üzerine ciddiyetle eğildiğini ve  konunun tüm yönleriyle soruşturulup, incelendiğini belirtilerek, “Araca bir taciz ve saldırının olduğu  anlaşılıyor. Bunun silahlı bir saldırı mı yoksa bir şeyle mi  gerçekleştirildiğini  daha bilmiyoruz. İnceleniyor. Olayla ilgili birçok şüphelinin ifadelerine başvurduk. Şu anda olayla ve iddialarla ilgili gözaltına alınmış herhangi bir kimse yok. Soruşturma ve incelemelerimiz devam ediyor.” dedi.


Etiketler: iBRAHİM MUTLU - GÖNEN TİCARET BORSASI

Diğer GÜNEY MARMARA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.