SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 21.09.2018

GÖNEN TİCARET BORSASI'NDAN ZİYARETLER

GÖNEN TİCARET BORSASI'NDAN ZİYARETLER
Gönen Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim MUTLU, Muhasip Üye Nail ÇALIŞKAN, Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem GÜNDOĞDU ve Genel Sekreter Taner KEŞANLI; Göreve Başlayan Gönen Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr. Ufuktan BAŞER ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hayrullah IŞIKTAŞ'A Hayırlı Olsun Ziyaretlerinde Bulundular.05.07.2018 09:04
İlk olarak Gönen Devlet hastanesine gerçekleştiren Gönen Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mutlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Başhekim Uz.Dr.Ufuktan Başer ile yeni idari personelini ziyaret ettiler.
Başhekim BAŞER; " Bizlere verilen yeni görevde, Gönen ilçesine yakışır bir yönetim göstereceğiz. En yakın sürede hastanemizdeki doktor eksikliklerini de tamamlayarak, ilçe ve çevre halkımıza daha iyi şartlarda hizmet vereceğiz. Ziyaretlerinizden ötürü çok teşekkür ediyor, her zaman silerin desteklerini bekliyorum" dedi.
Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim MUTLU; " Bizlerde Borsa olarak üzerimize düşen neyse yapmaya hazırız. Mevzu Gönen ve Gönenlilere hizmet ise biz her daim hazırız" Dedi.
İkinci olarak Gönen İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi
Gönen Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hayrullah IŞIKTAŞ; " Göreve başladığım günden itibaren, Gönen ilçesindeki sorunların üstesinden gelmek adına çalışmalarımızı başlattık. Kısıtlı bir personel ile çalışmaktayız. Bu konuda diğer ilçelerden de yardım talep ettim. Hafta içi gerçekleştirilen çalışmaların yanı sıra hafta sonları da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ayrıca; OHAL döneminde olduğumuz için, geceleri de çalışma yapabilmek için gerekli izinleri aldım" dedi.
Başkan MUTLU; " Çalışmalarınızda şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına başarılar diliyorum. Burada var olan sorunların en kısa sürede çözülmesi noktasında bizlere de düşen neyse yapmaya hazırız. İlçemizin eti, sütü ve tarımı bu kadar revaçta iken bunun önüne geçecek her türlü olumsuzlukların üstesinden geleceğinize inanıyorum" dedi.

Etiketler: GÖNEN TİCARET BORSASI

Diğer GÜNEY MARMARA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.