SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 17.10.2018

GÖNEN AK PARTİ DE BIYIK ADAYLIĞINI AÇIKLADI

GÖNEN AK PARTİ DE BIYIK ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Balıkesir’de AK Partinin kalesi olan GÖNEN’de seçim kaybetmeyen İlçe Başkanı Servet Bıyık, İl Başkanın desteği ve onayıyla yeniden aday..27.09.2017 18:44

AK Parti İlçe Başkanı Av. Servet Bıyık; İl Başkanı Demiraslan, parti yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ın katılımıyla gerçekleşen yönetim kurulu toplantısında AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan’ın desteğini de alarak 21 Ekim’deki kongrede ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

8 yıldır AK Parti’nin Gönen İlçe Başkanlığı görevini yapan, ikisi genel ikisi yerel olmak üzere dört seçimden de sandıktan partisinin oylarını arttırarak çıkartmayı başarıp Balıkesir’in en başarılı ilçe başkanı ve teşkilatı olarak gösterilen AK parti İlçe Başkanı Av. Servet Bıyık, Salı akşamı düzenlenen parti yönetim kurulu toplantısında 21 Ekim’de düzenlenecek ilçe kongresinde başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Bıyık’ın, adaylığını açıkladığı toplantıya kendisine destek vermek üzere parti yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra belediye meclis üyeleri ile Belediye Başkanı Hüseyin Yakar ve AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan’da katıldı.

İlçe başkanlığı döneminde gerek genel gerekse yerel seçimlerde partisinin oylarını artırarak sandıktan çıkarak, seçim kaybetmeyen İlçe Başkanı Av. Servet Bıyık’ın ‘İlçe Başkanlığına Adaylığını’ açıklaması parti tabanında memnuniyetle karşılandı.


Etiketler: AK PARTİ

Diğer GÜNEY MARMARA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.