Bugün: 19.06.2018

FİRARİ KAYMAKAM ÇÖPÇATAN HATTIYLA EVLENMİŞ

FİRARİ KAYMAKAM ÇÖPÇATAN HATTIYLA EVLENMİŞ
FETULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ'NÜN (FETÖ) DARBE GİRİŞİMİ SONRASI FİRAR EDEN BALIKESİR'İN GÖNEN İLÇESİNİN DARBECİ KAYMAKAMI HÜSEYİN PARLAK İLE 1 EYLÜL’DE TUTUKLANAN EŞİ ÖZNUR PARLAK’IN, FETÖ’NÜN ÇÖPÇATAN HATTIYLA EVLENDİĞİ ORTAYA ÇIKTI. 07.11.2016 15:59
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sonrası firar eden Balıkesir'in Gönen ilçesinin darbeci Kaymakamı Hüseyin Parlak ile 1 Eylül’de tutuklanan eşi Öznur Parlak’ın, FETÖ’nün çöpçatan hattıyla evlendiği ortaya çıktı.
Fetullahçı Terör Örgütünün 15 Temmuz’daki darbe girişimi sonrası 4 çocuk sahibi eski Gönen Kaymakamı Hüseyin Parlak açığa alınmış, 19 Temmuz’da ise Gönen’de ikamet ettiği Kaymakamlık Konutundan sırra kadem basmıştı. 3 aydan fazladır firari olan darbeci kaymakam hakkında yakalama kararı çıkartılırken, eşi Öznur Parlak ise 1 Eylül'de Gönen’de tutuklanmıştı. Öznur Parlak’ın, FETÖ’nün evlendirme albümünde isminin geçmesinden dolayı tutuklandığı, ifadesinde de Hüseyin Parlak ile bir saatlik görüşme sonrasında evlenmeye karar verdiklerini beyan ettiği öğrenildi. (İHA)

Etiketler: FİRARİ GÖNEN KAYMAKAMI

Diğer GÜNEY MARMARA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.