SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 21.09.2018

EDREMİT AVRUPA DİPLOMASI ÖDÜLÜ’NÜ ALDI

EDREMİT AVRUPA DİPLOMASI ÖDÜLÜ’NÜ ALDI
Edremit Belediyesi, Avrupa'nın en prestijli ödülleri arasında gösterilen “Avrupa Diploması” ödülüne layık görüldü. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Fransa’da düzenlenen törene katılarak ödülü aldı30.06.2018 11:41

Avrupa Konseyi’ne üye 47 ülke ve 27 binden fazla belediyeden 16 seçilmiş belediye arasına giren  Edremit Belediyesi, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi tarafından verilen Avrupa'nın en prestijli ödülleri arasında gösterilen “Avrupa Diploması” ödülüne layık görüldü. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka adına Başkan Yardımcıları Mehmet Ertaş ve Tamer Acar “Avrupa Diploması” ödülünü Fransa’nın Strazburg kentindeki Avrupa Konseyi binasında düzenlenen törenle aldı.

GÜNEY MARMARA’DA İLK VE TEK

Avrupa idealini geliştirmek amacıyla aktif faaliyet gösteren yerel otoriteleri ödüllendirmek için verilen bu prestijli ödülü Edremit Belediyesi, Güney Marmara Bölgesi’nde kazanan ilk ve tek belediye oldu. Avrupa Birliği projelerinin önünü açacak ve diğer Avrupa Birliği Şehirleri ile yeni diyalogları güçlendirmek adına önemli bir yere sahip olan “Avrupa Diploması” ödülü ile birlikte uluslararası boyutta Edremit’in tanınırlığı da artacak.


Etiketler: EDREMİT BELEDİYESİ

Diğer GÜNEY MARMARA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.