SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 21.09.2018

Türkiye'de Gurur Kaynağımız Oldu

Türkiye'de Gurur Kaynağımız Oldu
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, ÜNİAR tarafından gerçekleştirilen Akademik Performans Raporunda 108 Devlet Üniversitesi arasında bir çok köklü üniversiteyi geride bırakarak 25. sıraya yükseldi. 06.03.2018 14:31

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Balıkesir'in de Türkiye'nin de gurur kaynağı oldu. Üniversite Araştırmaları Laboratuarı (ÜNİAR) tarafından 3 yıldır gerçekleştirilen üniversitelerin Akademik Performans Raporu’nda, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi kuruluşunun 3.yılında 108 Devlet Üniversitesi'ni geride bırakarak 25. sıraya yükseldi. Raporda ayrıca, üniversitenin 2006 yılından sonra kurulan devlet üniversiteleri sıralamasında ise 8. sırada yer aldığı belirtildi. 

Akademik Performans Raporu’nda yer alan fakülte ve MYO’ ların sıralama sonuçlarına göre ise Onyedi Eylül Üniversitesi'nin Denizcilik alanında faaliyet gösteren Denizcilik Fakültesi de ilk sırada yer alarak büyük bir başarı örneği sergiledi.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi akademik personelinin yüksek performansını gösteren sonuçlar Balıkesir'de bir mutluluk ve gururla karşılandı.


Etiketler: 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.