SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 22.10.2018

TÜM BİR KEZ DAHA TAŞIN ALTINA ELİNİ..!?

TÜM BİR KEZ DAHA TAŞIN ALTINA ELİNİ..!?
Yaklaşan seçimlerle beraber aday adayları başvurularını tamamlayıp listelerin açıklanmasını beklemeye başladı. Meclis’te Balıkesir halkı için yaptığı başarılı çalışmalara devam etmek isteyen CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm de elini bir kez daha taşın altına koyarak adaylık başvurusunda bulundu. 09.05.2018 13:12

Meclis’te yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren CHP’li Tüm tekrar aday olarak Balıkesir için çalışmaya devam etmek istediğini belirtti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu satırlarla Balıkesir halkına seslendi.


“Halkımız 24 Haziran’da baskın bir seçimle sandık başına gidiyor. Halkımız bu seçimde vereceği oylarla Türkiye’nin kaderini belirleyecektir. Bu seçimde bir tarafta diktatörlüğe evet diyenler diğer tarafta demokrasi isteyenler olacaktır. Ben inanıyorum ki demokrasi isteyenler bu seçimden mutlaka zaferle çıkacaktır. Değerli Balıkesirli hemşerilerim hepimizin ortak hedefi ülkemizi bu karanlık süreçten kurtarmaktır. Ülkemizde yoksulluk, yolsuzluk ve yasaklar her geçen gün artmaktadır. Toplumun her kesimi perişan durumdadır. Toplumda kutuplaşma huzursuzluk hat safhaya ulaşmıştır. Herkes geleceğinden kaygı duymaktadır. Toplum yeni bir çıkış yeni bir heyecan ve yeni bir umut arıyor. Bu umudun adresi bizleriz, sizlersiniz, halkımızdır.”


“Atatürk’ün yolunda çağdaş, demokratik ve bağımsız bir Türkiye’yi hep birlikte yeniden inşa edeceğiz”


CHP’li Tüm 'Balıkesir halkı için hizmete tekrar adayım' dediği videosunda şunları söyledi:


“Değerli hemşehrilerim bu inanç ve kararlılıkla 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde halkımıza hizmet etmek için tekrar milletvekili aday adayıyım. Bugüne kadar mecliste ve yaşamın her alanında yaptığım çalışmalarla hep ezilenlerin ve mazlumların yanında oldum. Parlamentoda bu kesimlerin sesi olmaya çalıştım. İşten atılan kamu emekçilerinin hapse atılan gazetecilerin işten atılan akademisyenlerin ve öğrencilerin işsizlerin emeklilerin ve yoksulların sesini duyurmaya çalıştım. Toplumun kanayan yaralarını meclise taşıdım. Doğamızı ve çevremizi katleden rant anlayışına karşı sonuna kadar hayatın her alanında mücadele ettim. Türkiye’nin en önemli sorunlarından biri olan bireysel silahlanmayı durdurmak için var gücümle çalıştım. Bu konuda toplumun her kesiminden destek aldım. Balıkesir’in tüm sorunlarını mecliste defalarca dile getirdim. Aydınlarla sivil toplum örgütleriyle siyasi partilerle ve mağdur ailelerle çalışmalar yaptım. Yeni dönemde siz değerli Balıkesir halkımın takdiri ile bu çalışmalarımı aralıksız sürdürmeye devam edeceğim. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada telefonum 24 saat halkımıza açık olacaktır. Eğer seçilirsem yeni dönemde yeniden sizlerin sesi olmak için elimden geleni sonuna kadar yapacağım. İnanıyorum ki hep birlikte güzel günler göreceğiz. Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün hedeflediği çağdaş, demokratik, bağımsız bir Türkiye’yi hep birlikte yeniden inşa edeceğiz. Hepinizi tekrar devrimci ve dostluk duygularımla selamlıyorum.”


CHP’li Mehmet Tüm seçildiği günden beri yaptığı çalışmalarla gerçekleştirdiği ziyaretlerle hep gündemde ve halkın içinde olmayı başarmıştır. Siyasi görüş ayrımı yapmadan daima halkı kucaklayan bir vekil olmuştur. Her kesimden halkın yanında olup dertleriyle dertlenen sevinçlerini paylaşan ve yaptığı çalışmalarla her kesimde ilgi duyulan, sevilen bir isim haline gelmiştir.


Tekrar 24 Haziran’da aday olarak halkı ile gülmeye üzülmeye sevinmeye adayım diyerek bu göreve talip olan CHP’li Tüm Balıkesir halkının daima yanında olacağını vurgulamış, sorunlarını meclise taşıyacağını dile getirmiş ve yeni dönemde tekrar Balıkesir için çalışmaya devam edeceğinin sözünü halkına bir kez daha vermiştir.Etiketler: CHP - MEHMET TÜM

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.