SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 23.09.2018

PETROL İŞ TURNUVASI BAŞLADI

PETROL İŞ TURNUVASI BAŞLADI
Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanlığının bu yıl 16’ıncısını düzenlediği Hüseyin Buğdaycı ve Mustafa Demirbaş futbol turnuvası düzenlenen törenle başladı. 17.04.2018 11:31

Turnuvanın açılış törenine Eti Maden İşletme Müdürü Münir Yahşi, İdari Müdür Şener Çalışkan, Etispor Kulüp Başkanı Ramazan Artun, MHP Bandırma İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal, Eğitim İş Sendikası Bandırma Şube Başkanı Kadir Taylan, Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanı Kemal Kayan ve çok sayıda vatandaş katıldı. 14 takımın mücadele ettiği turnuva 16 Mayıs 2016 tarihinde oynanacak final müsabakasıyla sona erecek.

Turnuva açılış töreninde konuşan Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanı İsmail Kayan, sendikalarının sadece sendikal mücadelede değil sosyal sorumluluk projelerinin de içinde yer aldığını söyledi. Sporun kardeşlik ve barış olduğunun altını çizen Kayan, bu tür etkinliklerinin önümüzdeki günlerde artarak devam edeceğini dile getirdi. Hatırlanacağı üzere Eti Maden İşletme Müdürlüğü çalışanlarından Hüseyin Buğdaycı bundan 19 yıl önce Kurban Bayramı’nın 1’inci gününde Kuşcenneti Mahallesi önünde geçirdiği trafik kazasında, Mustafa Demirbaş ise bundan 5 yıl önce kanser tedavisi için kaldırıldığı İzmir 9 Eylül Üniversitesi’nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak vefat etmişti.


Etiketler: PETROL İŞ - İSMAİL KAYAN

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.