SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 16.08.2018

MÜFTÜ GEVHER BASINLA TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLEDİ

MÜFTÜ  GEVHER BASINLA TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLEDİ
Bandırma’ya yeni atanan müftü Hamdi Gevher, Eken Prestige Otel’de Bandırma basını ile kahvaltılı tanışma toplantısı düzenledi.08.08.2018 13:33

Bandırma’daki yerel basın, muhabirler, gazete sahipleri ve din görevlileri ile müftülük çalışanları kahvaltıda bir araya geldiler.

Müftü Gevher, yaptığı konuşmada yapılan çalışmaları anlattı. Hizmet içi eğitim kursları hakkında bilgi verdi. “Başta Bandırma Kaymakamımız Sayın Günhan Yazar olmak üzere tüm Bandırmalı hemşehrilerimizi, din gönüllüsü meslek arkadaşlarımı hürmet ve muhabbetle selamlıyorum. Gayemiz, dünya ve ahirette ebedi mutluluğa erişebilmek için, Din-i Mübin-i İslam’ın rahmet çağrısıyla insanlarımızı buluşturma yolunda var gücüyle çalışmak, aziz ve gazi milletimize hizmetkar olabilmektir. Hedefimiz; başkanlığımızın hedeflerine, vizyon ve misyonuna uygun olarak din gönüllüsü kardeşlerimle beraber ekip ruhuyla hareket etmektir. Tüm insanların ve fikirlerin önemsendiği bir anlayışla birlik ve beraberlik ruhu içinde, hiçbir şekilde ayrılıklara fırsat vermeden toplumun tamamına ulaşmaktır.” dedi.


Etiketler: BANDIRMA MÜFTÜLÜGÜ

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.