SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 24.09.2018

MİRZA'YA DURMAK HARAM

MİRZA'YA DURMAK HARAM
Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince kırsal mahallelerde sıcak asfalt öncesi yol stabilize ve tesviye çalışmaları devam ediyor.12.07.2018 09:37

Yaz aylarının gelmesi ile çalışmalarını hızlandıran Fen İşleri ekipleri, Akçapınar, Bezirci, Doğanpınar, Külefli ve Yenisığırcı mahallelerimizde devam eden asfalt öncesi hazırlık çalışmalarının tamamlanması ile ekipler kısa sürede sıcak asfalt çalışmalarına başlayacak.

 

Çalışmaların mahalle sakinlerine hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Dursun Mirza; “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar kırsal Mahallelerimize ayrı bir önem verdik. Kırsal mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızı kışın çamurdan, yazın tozdan kurtarmak için başlattığımız çalışmalar ile Bandırma’ya bağlı kırsal mahallelerimizin hepsine hizmet götürdük" dedi.

Bu zamana kadar kırsal mahallelerde yapılan çalışmalara da değinen Başkan Mirza: “Bütün kırsal mahallelerimize çocuk oyun parkları yaptık. Ayrıca birçok kırsal mahallemizin mezarlık iç ve dış yollarını yaptık. Kırsal mahallelerimizin meydanlarını, okul çevre düzenlemelerini ve Camii çevre düzenlemelerini yaptık. Mahallelerimizin birçok yerlerine kamelya ve oturma gurupları yerleştirdik. Bazı kırsal mahallelerimizde düğün salonu yapım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu çalışmaları da en kısa sürede tamamlayacağız. 4 yıldan bugüne kadar hizmet götürmediğimiz kırsal mahallemiz kalmadı. Belirli bir plan çerçevesinde asfaltlama çalışmalarımız tüm Bandırma genelinde devam edecek” dedi.


Etiketler: BANDIRMA BELEDİYESİ

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.