SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 22.10.2018

Herkes İçin Eğitim Derneği’nden piknik

Herkes İçin Eğitim Derneği’nden piknik
Özgür İyim: On yıla yaklaşan bir dernek çalışmamız var. Son 5 yıldır düzenli olarak öğrenci kardeşlerimizle piknik yapmaktayız. 09.05.2018 12:40
Bandırma Herkes İçin Eğitim Derneği Başkanı Özgür İyim,düzenledikleri piknik de gazetemize yaptığı açıklamada şöyle dedi:

“Herkes için eğitim adıyla eğitimden uzak kalmış olan kardeşlerimizi kucaklayarak onlarında eğitim ve öğretim alanında okuma şansları, imkanları olduğunu yaşatmak için eşim ve ben bu konuda çalışmaya başladık. Bu çocuklarımızı sokaklardan kurtarıp eğitim ve öğretime kazandırmak istedik, bir anlamda toplum içinde insan gibi yaşamaları için elimizden geleni yapıyoruz. Son 5 yıldan beri, sponsorlarımız sayesinde piknik ve diğer etkinlikleri gerçekleştiriyoruz.  Sponsorlarımız teşekkür ederiz. Bu sene Final Dersane Lisesi sponsor oldu. 70 yakın öğrencimiz var. Bu öğrencilerimizin sınav öncesi motivasyon olsun diye bu etkinlikleri düzenledik. Derneğimizde eğitim desteği başta olmak üzere acıktıkları zaman bile derneğe gelerek karınlarını doyurmanın yanında gençlerimizin her türlü sorunları ile yakından ilgilenmekteyiz.. Her anlamda ellerinden tutuyoruz. Piknik ve benzeri şeylerin yanı sıra Anıtkabir ya da Çanakkale’ye düzenlediğimiz gezilerimizde oldu. Bu gençlerimizin elinde tutarak ülkemizin geleceğine katkı sunmaktayız.. Bize bu konuda destek olanlara da teşekkür ederiz.”
Haber: Muratcan Devrim

Etiketler: HERKES İÇİN EĞİTİM DERNEĞİ

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.