SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 20.10.2018

ENGELLERİ AŞARAK GELİYORLAR!

ENGELLERİ AŞARAK GELİYORLAR!
Bandırma Belediyesi bu yıl engelli vatandaşlar ve aileleri için Grand Asya Otelde iftar yemeği düzenledi. 05.06.2018 12:12

Bandırma Belediyesi tarafından organize edilen iftara altı engelli derneği ve üç rehabilitasyon merkez üyeleri ve aileleri katıldı. İftarda, engelliler ve aileleri bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

İftar öncesi engelliler ve ailelerinin bulunduğu masaları gezen Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, ifatar katılanlarla tek tek ilgilendi ve fotoğraf çekildi. Geleneksel olarak her yıl Bandırma Belediyesi’nin verdiği iftara, belediye meclis üyeleri, belediye bürokratları, Bandırma Engelli ve Engelli Aileleri Derneği, Bandırma İşitme ve Konuşma Engelliler Derneği, TSD Bandırma Şubesi, Bandırma Bedensel Engelliler Derneği,
Bandırma Otizmle Kardeşlik Derneği, Özel Çocuklar ve Özel Bireyler Derneği, Mutlu Rehabilitasyon Merkezi, Bandırma Özel Rehabilitasyon Merkezi, Yeni Hayat Rehabilitasyon Merkezi üyesi engelliler ile aileleri katıldı.


Bandırma belediye Başkanı Mirza iftardan sonra yaptığı konuşmada, “
Her alanda engelsiz bir Bandırma yaratmaya çalışıyoruz. Örgütlerle derneklerle birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Biz istiyoruz ki hiçbir engelli kardeşimiz evine bağlı kalmasın üretimin içinde olsun hayatın içinde aktif bir şekilde yer alsın. Bu dayanışma ve birliktelikten çok mutluluk duyuyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Allah tutulan oruçları kabul etsin” dedi.

İftar yemeğine katılan dernek ve rehabilitasyon başkanları birer konuşma yaptılar. Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın kendilerine verilen değeri gösterdiğini belirten aileler ve dernek yöneticileri, Belediye Başkanı Dursun Mirza ve ekibine teşekkür etti. Belediye Başkanı Mirza’ya eşi ile birlikte çizilmiş portresi hediye edildi.


Etiketler: BANDIRMA BELEDİYESİ

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.