SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 20.10.2018

BAN BAN DA KARLAHAN DÖNEMİ

BAN BAN DA KARLAHAN DÖNEMİ
Belediye Meclis Üyesi Göksel Karlahan, Bandırmaspor Onursal Başkanı Dursun Mirza ile makamında ikinci görüşmesini yaptı.Kulüp Başkanlığına Karlahan geliyor.05.06.2018 11:29

Görüşme yaklaşık 2 saat sürdü.Görüşmede Bandırmaspor ’un satılmaması konusunda mutabakata varıldı. Bu hafta içine toplanacak olan Bandırmaspor Yönetim Kurulu seçimli genel kurul kararı alacak. Seçimlere Göksel Karlahan’ın başkanlığında girilmesi konusunda uzlaşmaya varıldı. Genel kurulda mevcut yönetimin Bandırmaspor ‘un şirket olması konusunu getirip getirmeyeceği ise bilinmiyor.

-Vefa dönemi başlıyor
Konuyla ilgili görüşlerine baş vurduğumuz Göksel Karlahan, Bandırmaspor Onursal Başkanı Dursun Mirza ile ikinci görüşmesini bugün yaptığını, yapılan görüşmeler sonrasında Göksel Karlahan başkanlığında seçimli genel kurul yapılması konusunda mutabakata vardıklarını söyledi. Mirza’nın Bandırmaspor’a olan desteklerinin bundan önce olduğu gibi bundan sonrada devam edeceğinin altını çizen Karlahan, Bandırmaspor bünyesinde 2 yıl vefa dönemi başlatacaklarını açıkladı. Hedeflerinin sportif başarılarının yanı sıra kulübün mali yapısında disipline etmek olduğunun altını çizen Karlahan, bu konuda Bandırmaspor taraftarlarının ciddi destek beklediklerini sözlerine ekledi.


Etiketler: BANDIRMASPOR -GÖKSEL KARLAHAN

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.