SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 20.09.2018

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ (ADD) BAŞKANLIĞINA SERDAR POLAT GETİRİLDİ

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ (ADD) BAŞKANLIĞINA SERDAR POLAT GETİRİLDİ
Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkezi 28-29 Temmuz tarihlerinde Ankara’da Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Prof.Dr. Süheyl Batum’un listesinden Genel Merkez Yönetim Kuruluna seçilen Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bandırma Şube Başkanı Uğur Kayaalp ADD Genel Sekreter Yardımcılığına getirildi. Tüzük gereği ADD Bandırma Şubesindeki yönetim kurulu üyeliği sona eren Uğur Kayaalp’ten boşalan yönetim kurulu üyeliğine ise Atatürkçü Düşünce Topluluğu Başkanı Ömer Özay geldi.10.08.2018 12:05

ADD Bandırma Şubesi Yönetim Kurulu Serdar polat Başkanlığında,  Necmettin Tuncay(Başkan Yardımcısı), Sadullah Batur(Yazman), Öznur Gökkuş(Sayman), Hülya Denizcioğlu(Üye), Ayla Bligen(Üye), Dilek Karaarslan(üye), Hasan Kartal(üye), Ömer Özay(üye)’dan oluşuyor.


AtatürkçürnDüşünce Derneği Genel Merkezi 28-29 Temmuz tarihlerinde Ankara’da Genel Kurulunurngerçekleştirdi. Prof.Dr. Süheyl Batum’un listesinden Genel Merkez YönetimrnKuruluna seçilen Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bandırma Şube Başkanı UğurrnKayaalp ADD Genel Sekreter Yardımcılığına getirildi. Tüzük gereği ADD BandırmarnŞubesindeki yönetim kurulu üyeliği sona eren Uğur Kayaalp’ten boşalan yönetimrnkurulu  üyeliğine  ise Atatürkçü Düşünce Topluluğu Başkanı ÖmerrnÖzay geldi.

AtatürkçürnDüşünce Derneği -ADD- Bandırma Şubesi 6 Ağustos Pazartesi günürngerçekleştirdikleri yönetim kurulu toplantısında yönetim kurulu üyelerininrntakdiri ile  yönetim kurulu başkanlığınarnSerdar Polat getirildi.

Serdarrnpolat 1987 Antalya doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini Antalya Gazipaşa’darntamamlayan Polat, lisans eğitimini ise Balıkesir Üniversitesi Necatibey EğitimrnFakültesi Matematik Öğretmenliğinde tamamladı. 2009 yılından bu yana matematikrnöğretmenliği yapmakta olan Serdar Polat İstanbul Kültür  Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. PolatrnADD Bandırma Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı  yanısıra Bandırma Eğitim İş, ÇYDDrnBandırma  Şubesi Yönetim kurulu üyesi.

ADD BandırmarnŞube Başkanı Uğur Kayaalp’in Genel Merkez Yönetim Kuruluna seçilerek ve GenelrnSekreter Yardımcılığına getirilmesinden dolayı gurur duyduğunu belirten ADDrnBandırma Şube Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Polat yaptığı açıklamada, “rnBandırma bir Cumhuriyet ve Atatürk şehridir. Ve Atatürkçü Düşünce Derneğirnsadece tabela değil, Bandırma sosyal hayatının da her daim içindedir. Burndernekte rahmetli Melih Çınar hocamızı ve bize kazandırdıklarını asla unutmuyoruz.rnRahmetle anıyorum. Rahmetli Melih Çınar hocamız çalışmalarıyla ve emeğiylernAtatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubesini, sadece Bandırma’nın değil tümrnTürkiye’nin gözünde saygı değer bir konuma getirdi.

ArdındanrnUğur Kayaalp Başkanımız da aynı çizgide , hep çıtayı yükseğe çıkararak çokrndeğerli çalışmalarda bulundu. Uğur Kayaalp’e bir kez daha şahsım ve yönetimrnkurulum adına gayretleri için teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Polat, ADD’ninrnCumhuriyetin, Atatürk Devrim ve İlkelerinin yılmaz savunucusu ve bekçisirnolduğunun altını çizerek, “ Bunun bilincinde ben ve yönetim kurulum, Bandırma’darnçizgimizden taviz vermeden sosyal yaşamın her alanında var olmaya devamrnedeceğiz” dedi.

ADDrnBandırma Şubesi Yönetim Kurulu Serdar polat Başkanlığında,  Necmettin Tuncay(Başkan Yardımcısı), SadullahrnBatur(Yazman), Öznur Gökkuş(Sayman), Hülya Denizcioğlu(Üye), Ayla Bligen(Üye),rnDilek Karaarslan(üye), Hasan Kartal(üye), Ömer Özay(üye)’dan oluşuyor.


rnrnrnrnrnrnrnrnrnrnrnrnrnrn

Haber/fotoğraf:rnMustafa YamanerEtiketler: ADD -

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.