SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 20.10.2018

ATAŞ: SIRTIMDAN HANÇERLENDİM..!

ATAŞ: SIRTIMDAN HANÇERLENDİM..!
İş adamı Ataş, tanık olduklarına ve yaşadıklarına isyan etti..!06.06.2018 12:46
Balıkesir ve Bandırma’nın tanınmış iş adamlarından AK Parti eski ilçe yöneticisi ve Belediye Meclis üyesi Yakup Ataş, FETÖ’cü 15  Temmuz darbe ve işgal kalkışmasının bastırılması sonrası gerçekleşen FETÖ operasyonlarında   mağdur kılındığını, siyasi ve ticari itibarının zedelenmeye çalışıldığını  belirtti.

Ataş;Ben, adalete,hak ve hukuka inanan bir kişiyim. Kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz.FETÖ  ile mücadeleyi bahane olarak kullanıp parti yaşamında FETÖ ile mücadeleyi kendi siyasi ikballeri için kullanıp, ön açmak olarak kullananların bugün halleri ortada.”dedi.

Dış Ticaret Uzmanı ve Gümrük Müşaviri olarak Bandırma’da yıllardır iş yaşamında bulunduğunu ve kentin siyasal ve sosyal yaşamında hiç bir maddi ve manevi karşılık beklemeden aktif olarak yer aldığını belirten iş adamı Yakup Ataş,” Çalışma yaşamım nedeniyle sürekli halkın önünde olan  ve  her ne şikayeti ,isteği varsa, bir kişiyi bile kapımdan döndürmeyen bir insanım. Beni bilenler ve tanıyanlar iyi bilirler ki, iş yaşamım dışında ülkemin, bölgemin ve kentimin her sorunuyla, spordan- kültüre , çevre sorunlarına kadar her konuyla yakından ilgilenen ve karınca kararınca katkı sunan bir kişiyim.”dedi.

FETÖ İBLİSİYLE MÜCADELE ETMİŞ BİR KİŞİYİM..!

Yetişme tarzı ve aldığı aile terbiyesi, kültürü açısından  vefa duygusuna ve ahd-ı vefaya büyük önem verdiğini dile getiren Ataş,”17/25 Aralık ve 15 Temmuz FETÖ’cü darbe ve işgal kalkışmasının bastırılması sürecinde Bandırma AK Parti içerisinde yönetici ve belediye meclis üyesi olarak ağzını açmış, beyanatlarda bulunarak, FETÖ iblisiyle mücadele etmiş  parti içerisinde bir kaç kişiden birisiyim. Basın beyanatlarım ve arşivler ortada. Buna ramen içimizden birileri tarafından itibar suikastine uğrayarak, sırtımdan hançerlendim. Yalan yanlış  beyanlar ve gayri resmi çabalarla  hem devlet hem de yargı aldatılmaya çalışılarak, yaşanan sürecin mağduru kılınmaya çalışıldım. Allahıma çok şükür ki alnımız ak ve yargılama sürecinde kimin ne olduğu ortaya kısa zamanda mahkemelerimiz tarafından ortaya çıkartılarak, yeniden aileme ve iş yaşamına döndüm. Alnıma çalınmaya çalışılan leke Allah’ın izniyle tutmadı.”dedi.

BAŞKAN MİRZA’YA,ÖZTAYLAN VE KASAPOĞLU’NA TEŞEKKÜR EDİYORUM..SAĞ OLSUNLAR..!

Bu süreçte başta Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza olmak üzere eski milletvekili Cemal Öztaylan ve AK Parti eski ilçe başkanı Eşref Kasapoğlu’nu hep yanında gördüğünü belirten Ataş, Sayın Mirza’ya ve bu zor günlerimde beni ve ailemi yalnız bırakmayan tüm dostlarıma sonsuz teşekkürler ediyorum.Devletime, emniyet  ve yargı mensuplarına en ufak bir küskünlüğüm ve kırgınlığım olamaz. Devlet benim devletim. Ancak, siyasal yaşamda hemen yanı başımda olup da puslu ortamı iş edinip makam-mevkii hırsı için sırtımdan hançerleyenleri salt ben ve ailem değil, Bandırma affetmeyecektir.” 
dedi.

ERDOĞAN DA YAŞANANLARI BİLİYOR..!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti lideri Erdoğan’ın da FETÖ ile mücadelede kimi yapılan yanlışlara ve yaşanan mağduriyetlere  dikkat çektiğini belirten Ataş, “ Partide bir çok insan ve üyeler FETÖ ile mücadele konusunda başından beri Erdoğan’ın yalnız bırakıldığını ve verilen mücadelenin yeteri kadar paylaşılmadığını görüyor, biliyor. Kimileri de göstermelik olarak FETÖ ile mücadele vererek, iktidarda, parti içerisinde ve toplumda ihanetle oynaşarak, yalan yanlış zehiri kusup, bu mücadeleyi anlamsızlaştırmaya çalışıyor. Erdoğan, bunun da üstesinden gelecektir. Kendi insanlarına, partililerine tuzak kuranların bu yolda sonuna kadar yürüyebilmeleri mümkün değildir. Sonuçta yapılan bir yanlış var ise kemsinin yanına kâr kalmıyor.Çünkü, hesap yapanlar şunu iyi bilmeliler ki, asıl hesap Yaradan’ın hesabadır”dedi. 
                                  Haber Merkezi                                                         

Etiketler: YAKUP ATAŞ - AK PARTİ

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.