SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 20.10.2018

ALAN, BALIKESİR'DE HİZMET İÇİN KOŞTURUYOR

ALAN, BALIKESİR'DE HİZMET İÇİN KOŞTURUYOR
AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Ömer ALAN Balıkesir’in bütün ilçelerine giderek ayak basmadık yer bırakmadı.08.06.2018 13:54

24 Haziranrn2018 Genel seçimlerinde Balıkesir’den AK Parti Milletvekili adayı olan ÖmerrnAlan, seçim çalışmaları kapsamında Balıkesir’in bütün ilçeleri ve birçok kırsalrnve yerel mahallesine giderek seçim çalışmalarını yoğun bir tempo ilernsürdürüyor.

rnrn

Milletvekilirnadayı olduğu AK Partiye Balıkesir ve memleketi Bandırma’da büyük bir güç vernivme kazandırdığı çok açık bir şekilde belli olan Ömer Alan’ın yoğun tempodarnsürdürdüğü çalışmaları ve çalışkanlığı halkında takdirini toplamış durumda.

rnrn

Samimi vernsıcak bir görüntü veren, gittiği bütün ilçelerde; teşkilatta, sahada, sokakta,rnevlerde, iftarda, sahurda, STK’da ve her yerde çalışmalarını aralıksızrnsürdüren, alışılagelmişin dışında donanımlı bir Milletvekili adayı olduğunurnhalka hissettiren Ömer Alan’a halkın ilgisi ve teveccühü de üst düzeyde.
rn
rnÖmer Alan’ın bu çalışma temposu ile AK Parti’ye Balıkesir ve Bandırma’da büyükrnartı değer kattığı ve partisinin oylarını arttıracağı kesin gibi görünüyor.
rn
rn
Çevrernve Şehircilik Bakanlığındaki Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürü iken görevinden ayrılarak Milletvekili olan Ömer Alan,  çeşitli Bakanlıklarda 22 yıldır sürdürdüğü üstrndüzey bürokrat geçmişi ile de halkın beğeni ve takdirini topluyor.

rnrn


rnKısaca Ömer Alan’ın geçmişini aktaralım;

rnrn

AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı
rn1971 yılında Bandırma’da doğdu. Lise eğitimini Bandırma İmam Hatip Lisesi’nderntamamladı. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi EkonometrirnBölümü’nden mezun oldu. 1996 yılında yine aynı üniversitenin Ekonometri AnarnBilim Dalı’nda yüksek lisansını tamamladı.
rnMerkezi New York’ta bulunan Columbia Üniversitesi’nde yabancı dil eğitimi aldı.
rn1996-1998 yıllarında, TBMM’nde “Milletvekili Danışmanı” olarak görev yaptı.
rn1998 yılında T.C. Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü’ndernmemuriyete başlayan Ömer ALAN, 2000 yılında SSK Teftiş Kurulu Başkanlığı’narnMüfettiş Yardımcısı olarak atandı. SSK/SGK’da sırasıyla Müfettiş ve Başmüfettişrnoldu.
rn2007-2009 yıllarında Sosyal Güvenlik Kurumu’nda Aktüerya ve Fon Yönetimi DairernBaşkan Vekili olarak görev yaptı. 
rn2009 yılında memuriyet görevinden istifa ederek, sermayesinin tamamı Hazine’yernait bir kamu şirketi olan Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş.’ndern“Teftiş Kurulu Başkanı” olarak göreve başladı. Burada Teftiş Kurulu’nu ve ProjernYönetim Ofisi’ni kurdu.
rn2016 yılı Ekim ayından itibaren T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığında “CoğrafirnBilgi Sistemleri Genel Müdürü” olarak çalışmakta idi. 
rn2015 yılında AK Parti 25. Dönem Balıkesir Milletvekili Aday Adayı ve 2018rnyılında 27. Dönem Balıkesir Milletvekili (6. Sıra) Adayı olan Ömer ALAN evli vern3 çocuk babasıdır.


Etiketler: ÖMER ALAN -AK PARTİ

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.