SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 20.10.2018

“Sevgi Emek İster”

“Sevgi Emek İster”
“Kadınların evlerinde yaptıkları reçeller, salçalar, turşular; ördükleri kazaklar, işledikleri danteller; erkeklerin evde ürettikleri araç gereçler, dışarıdan satın aldıklarına kıyasla daha değerlidir. 05.06.2018 11:43

Genel kural olarak insan emek verdiği her şeyi sever. İnsana kendi yaptığı değerli gelir; çünkü insan üretmekten, işe yaramaktan mutluluk duyar. İnsan sadece sevmekle de kalmaz, emek verdiği her şeyi aynı zamanda sahiplenir. Kendi emeğiyle ortaya çıkardığı her şeye çok daha fazla değer verir.”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bandırma İlçe Örgütü Kadın Kolları üyeleri ev ve iş yaşamı dışında kalan zamanlarını parti çalışmalarına ayırmaktalar. Yapmış oldukları görev dağılımında canla başla çalışmaktalar. CHP Bandırma İlçe Örgütü yıllardan beri “kendi söküğünü kendi dikmekte”. Bir şeyi dışardan satın alıp kullanmak yerine üreterek parti çalışmasına katkı sunmaktalar.  Kadın Kolları Başkanı Semiha Aydın, Belediye Meclis Üyesi Celile Gezen, kadın kolları üyeleri dikiş makinesinde sokak çalışmasında giydikleri önlükleri ve flamaları dikiyorlar.


Etiketler: CHP

Diğer BANDIRMA haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.