Bugün: 20.07.2018

Yıldız Sürprizi

Yıldız Sürprizi
Eski Ener­ji Ba­ka­nı Taner Yıl­dız’ın, Ba­lı­ke­sir’e artan il­gi­si, ku­lis­le­ri dal­ga­lan­dır­dı. Tec­rü­be­li si­ya­set­çi­nin 2019’da Ba­lı­ke­sir’in bü­yük­şe­hir başkan adayı ola­ca­ğı dil­len­di­ri­li­yor.(Ekspres)06.12.2017 00:00

TANER YILDIZ BOŞUNA GELMEZ

AK Parti’nin Bandırma İlçe Kongresi’ne katılan ve büyük ilgiyle karşılanan Eski Enerji Bakanı Taner Yıldız’ın, 2019 öncesi Balıkesir büyükşehir belediye başkan adaylığı için Ankara ve Balıkesir’de kulis çalışmalarını başlattığı konuşuluyor. Eski bakanı tanıyanlar, “Taner Yıldız Bandırma’ya boşuna gelmez” diyor.

SEMA KIRCI İLE DİRSEK TEMASINDA

Uzun yıllar Balıkesir’de yaşayan Yıldız’ın, her seçim öncesi Balıkesir siyasi kulislerinde bir şekilde adı geçti. AK Parti’de şu anda oluşan ‘Abi’ boşluğu, kulislerin yeniden hareketlenmesine sebep oldu. Külliye ile yakın ilişkide olduğu bilinen Milletvekili Sema Kırcı’yla Taner Yıldız’ın dirsek teması akılları karıştırdı.

Kafaoğlu bırakmak istemiyor ama...

Öte yan­dan Edip Uğur’un is­ti­fa­sı­nın ar­dın­dan kol­tu­ğa otu­ran Zekai Ka­fa­oğ­lu’nun 2019’da da bü­yük­şe­hir be­le­di­ye baş­kan­lı­ğı gö­re­vi­ne devam etmek is­te­di­ği bi­li­ni­yor. Ancak par­ti­nin ağır isim­le­rinin, Ka­fa­oğ­lu’nu TBMM’ye gön­de­rip bü­yük­şe­hir kol­tu­ğu­nu bo­şalt­mak için şim­di­den ku­lis­le­re baş­la­dı­ğı yük­ses sesle dillendiriliyor.


Etiketler: AK PARTİ

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.