SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 20.10.2018

O DA GİYDİRDİ!

O DA GİYDİRDİ!
GİYDİRİLMİŞ ARAÇLARI GÖREN VATANDAŞ SORDU: BU ARAÇLAR NE AMAÇLA KULLANILACAK?26.05.2018 12:27

BALIKESİR Büyükşehir Belediye binasının önünde Büyükşehir’in logosu ve Başkan Zekai Kafaoğlu’nun büyük boy resimlerinin yer aldığı giydirilmiş minibüsleri gören Balıkesirliler, bu uygulamaya bir anlam veremedi. Büyükşehir’e ait araçlarda genelde hangi hizmette kullanıldığını belirten ibareler yer alıyor. Kafaoğlu’nun resimlerini taşıyan bu araçların ne amaçla kullanılacağı merak konusu.

24 Haziran seçimleri nedeniyle adaylar ve partiler araç giydirmek için kuyruğa girmiş durumda. Araç giydirmedeki amaç belli: Propaganda. Peki Başkan Kafaoğlu’nun Büyükşehir’in önüne dizip sergilediği bu araçların giydirilmesindeki amaç ne olabilir?

 

SES SİSTEMLERİ BİLE VAR!

KAFAOĞLU’nun bir çocukla çekilmiş fotoğrafları, Büyükşehir Belediyesi’nin logosu ve yine ‘Mutlu ve Huzurlu Şehir Balıkesir’ logosunun yer aldığı son model minibüslerin üzerlerinde ses sistemlerinin bulunması, giydirilen araçların 24 Haziran sürecinde propaganda amaçlı kullanılacağı konusunda genel kanı oluşturuyor. Belediye binasının önüne peş peşe dizilen giydirilmiş araçların plakalarının yerinde de Büyükşehir’in logosu yer alıyor. Söz konusu araçların siyasi propaganda çalışmalarında kullanılıp kullanılmayacağı merak ediliyor.

ŞİİRSİZ OLMAZ…

Şiir severliğiyle tanınan ve her konuşmasına şiirle başlayan Başkan Kafaoğlu, gyidirdiği araçlara şu dizeleri yazdırdı: “Dokunur gayretine, karışma hikmetine, sahibi hürmetine, kulu incitme gönül…”


Etiketler: BÜYÜKŞEHİR

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.