Bugün: 19.06.2018

MHP ADAYLARINI TANITTI

MHP ADAYLARINI TANITTI
CHP ve AKP´nin ardından MHP de Karesi İlçe Başkan Adayını tanıttı. MHP´nin Karesi Belediye Başkan Adayı Şani Erdal oldu.22.01.2014 15:19

CHP ve AKP´nin ardından MHP de Karesi İlçe Başkan Adayını tanıttı. MHP´nin Karesi Belediye Başkan Adayı Şani Erdal oldu.
      Karesi İlçe Başkanlığı´nda düzenlenen törenle adaylığı açıklanan Şani Erdal kendisine inanan ve güvenenlerle birlikte seçimi kazanrmak için yılmadan çalışacaklarını ifade etti.
      MHP İl Başkanı Bayram Çılgın, Karesi İlçe Başkanı Taha Yunus ve Belediye Başkanı İsmail Ok´un da katıldığı aday açıklamasında bütün ilçeler dahil Büyükşehir Belediyesi´ne MHP´nin bayrağı dikileceği ifade edildi.
      
      TÜRKİYE´NİN ÜSTÜNE MHP´NİN GÜNEŞİ DOĞACAK
      MHP İl Başkanı Bayram Çılgın Karesi İlçesi Belediye Başkanr Adaylarının Şani Erdal olduğunu ifade ederek, "Balıkesir Büyükşepir olduktan sonra merkezdeki oluşan iki ilçeden biri olan Karesi Milliyetçi Hareket Partisi başkan adayımızı tanıtmak üzere buradayız. Bu mutlu ve kutlu günümüzde hem Karesi, hem Balıkesir hem de Türkiye´ye hayırlı uğurlu olur inşallah. Bu memleketin kötü yönetildiği günlerde, inşallah Türkiye´nin üstüne Milliyetçi Hareket Partisi güneşi doğacak. Değerli dostumuz, İl Genel Meclisi´nde de güzel çalışmalara imza atan arkadaşımız Şani Erdal hem genel merkezimiz hem de teşkilatlarımız adına burada Karesi Belediye Başkan adayı olarak açıklıyoruz. Hayırlı uğurlu olur inşallah" dedi.
      
      BİZE İNANANLARLA BİRLİKTE SEÇİMİ ALACAĞIZ
      Karesi Belediye Başkan Adayı Şani Erdal kendini tanıtarak başladığı konuşmasında Karesi ilçesini kazanacaklarını belirtti. Erdal, "1961 doğumluyum. Merkez Aslıhan Tepecik köyünde büyüdük. uzun yıllar köyde oturdum ve daha sonra merkeze taşındım. Ticaretle uğraşıyorum. Aynı zamanda sanayiciyim. 4 çocuk babasıyım. 9 yıl 18 bayram askerde kalan bir dedenin torunuyum. 2009´daki yerel seçimlerde İl Genel Meclisi Üyesi seçildik. Aşağı yukarı 5 yıldır görev yapmaktayım. Allah Nasip ederse bize inanan, bize güvenen başka İl, İlçe Başkanım, Belediye Başkanım ve tüm arkadaşlarımla birlikte göreve talip olduk. İnşallah Allah mançup etmez. Bizim ulaşamayan insan olmadığımızı düşünüyorum. Sizin yemek yediğiniz, çay içtiğiniz, oturup sohbet ettiğiniz yerlerde dolaşıyorum. Allah bize haram yedirmeyecekse, sizlerden ayrı tutmayacaksa bu görevi nasip etsin diyorum. Allah inşallah bizlere bu yolda destek olan, güvenen insanları inşallah mahçup etmez"dedi.
      
      BİZİM YATAK ODALARIMIZDA PARA KASASI YOK
      Belediye Başkanı İsmail Ok ise Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlıklarının tamamını kazanacaklarına inandığını belirterek şunları ifade etti:
      "Altı Eylül gibi çok önemli bir ilçemizin çok kıymetli belediye başkan adayının ilanından sonra Karesi gibi özel anlamı, adı olan, Balıkesir için çok şeyler ifade eden bu güzide ilçemizin belediye başkan adayının kamuoyuna ilan edilmesi ve Allah´ın izniyle bu iki ilçemizde de büyükşehirle birlikte belediyeleri alacağıma inancım tam. Bu iki arkadaşımız; Faruk Demiraslan ve Şani Erdal abimiz Balıkesir halkının, kamuoyunun köylüsünün, kentlisinin yakınen tanıdığı, bildiği, sevdiği, kısacası halkın içinden birer arkadaşımız. Bu da bizler için bu yarışta Milliyetçi Hareket Partisi´nin bu iki ilçeyi almasında en önemli faktörlerden birisi olacaktır. Tabi sadece bu kadar değil. Arkadaşlarımızla önümüzdeki günlerde projelerimizle kamuoyunun huzuruna çıkacağız. 
      Zaten her daim gece gündüz çalışıyoruz. Halkımızla birlikteyiz. Balıkesir bu seçimlerde; sadece geçen seçim merkez ilçe ve Edremit ilçesiydi ama bu önümüzdeki seçimlerde Balıkesir´deki belediyelerin neredeyse tamamına yakınını biz alacağız. Ben Balıkesir´de bütün ilçeler başta olmak üzere Büyükşehir´i alacağımıza yürekten inanıyorum. 
      Dolayısıyla Balıkesir´de önümüzdeki yerel seçimlerde geçmişe oranla çok şey değişecek. Bir defa ayakkabı kutularının artık içinde milyon dolarların değil, içinde gerçekten ayakkabıların çıktığı bir dönem başlayacak. Millete nasıl Balıkesir merkezinde hizmet olduysa, bütün ilçelerde ve Büyükşehir´de hizmet akacak. Çünkü bizim yatak odalarımızda para sayma makinaları yok. Allah korusun değil yedi bir tane bile para kasası yok. Dolayısıyla bu kaynaklar millete hizmet olarak gidecek. 
      Balıkesir halkı da birbirinden kıymetli bu iki adayımızı da yakından tanıyor. Ben de bu arkadaşlarımla birlikte, elimize ne düşüyorsa, bu iki adayımıza Büyükşehir belediye Başkan adayı olarak maddi manevi, teşkilatlarımızla birlikte çalışacağız. Dolayısıyla şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Altı Eylül ve Karesi´nin kesinlikle Milliyetçi Hareket Partisi´nin bu değerli iki adayı tarafından kazanılacağına yürekten inanıyorum."
     


Etiketler: MHP

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.