SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 19.10.2018

MEHMETÇİK AFRİN'DEN ZAFERLE DÖNECEK

MEHMETÇİK AFRİN'DEN ZAFERLE DÖNECEK
Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu: "Mehmetçiklerimiz inşallah oradan zafer ile dönecekler. Oradaki terör yuvalarını ve terör odaklarını yok edecekler. Geleceğimiz daha aydınlık olacak. "22.01.2018 12:20

AVLU Balıkesir'de buz pistinin açılış törenine katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, açılışta yaptığı konuşmada TSK'nın Afrin harekatına dikkat çekti. Kafaoğlu, "Mehmetçiklerimiz oradan zaferle dönecek" dedi. Başkan Kafaoğlu şu mesajları verdi:

"Türk Ordusu Afrin’de Zeytin dalı operasyonuna başladı. Tabi bizim bizden başka dosttumuz yok. Onun için birliğe ve beraberliğe ihtiyacımız olan bir dönemden geçiyoruz. Cebanı Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin. Ülkemizi bölmek parçalamak isteyenlere de fırsat vermesin. Oradaki Silahlı kuvvetlerimize de cenabı Allah muvafakiyetler nasip etsin. Zafer nasip etsin. Mehmetçiklerimizi de korusun. Mehmetçiklerimiz inşallah oradan zafer ile dönecekler. Oradaki terör yuvalarını ve terör odaklarını yok edecekler. Geleceğimiz daha aydınlık olacak. Gençlerimiz daha aydınlık ve müreffef bir Türkiye’de yaşasınlar."


Etiketler: Zekai Kafaoğlu

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.