SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 18.08.2018

KOMPLO EKİBİ TASFİYE OLDU

KOMPLO EKİBİ TASFİYE OLDU
Edip Uğur’a kumpas kurup koltuğundan ettiren, ardından da Balıkesir’de ‘Abiliğe’, ‘Ablalığa’ kalkışan milletvekilleri Ali Aydınlıoğlu ile Sema Kırcı başvurmalarına rağmen aday listelerine alınmadı(Ekspres)23.05.2018 14:45

AK PARTİ’YE BALIKESİR’DE KABUSU YAŞATTILAR

AK Parti’nin 24 Haziran seçimleri için açıkladığı milletvekili aday listesinde Balıkesir milletvekilleri Ali Aydınlıoğlu, Sema Kırcı, Kasım Bostan ve Mahmut Poyrazlı başvuru yapmalarına rağmen sıralamaya alınmadı. 16 yıllık AK Parti, bu 4 milletvekili sayesinde 26. dönemde Balıkesir’de tarihinin en kötü günlerini yaşadı. Hizip, kavga, fitne, yalan, iftira, ayak oyunu, kumpas hiç bitmedi.

SİYASET ÇÖPLÜĞÜNE GİTTİLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı gözyaşları ve iftiralarla ikna ederek Edip Uğur’u büyükşehir belediye başkanlığı koltuğundan eden milletvekilleri, hemen ardından bu kez birbirlerinin kuyusunu kazmaya başladı. Neyse ki erken seçim fitne ateşini söndürdü, bu iki isim Balıkesir siyaset çöplüğünde yerini aldı.

NOOOLDU ALİ HOCA! HANİ YENİ ‘ABİ’ SENDİN?

Ali Aydınlıoğlu gibi bir karakterin, TBMM’de 4 dönem milletvekilliği yapması ülkeye de Balıkesir’e de zuldür. Siyasi hayatı boyunca hep başka isimlerin altında ezildi. Siyasetini ‘ben’ merkezli yaptı. Küfürlü videolarıyla meşhur. Çocukken köyünde birlikte top oynadığı arkadaşlarına bile vekil olunca tepeden baktı, Milletvekili olduktan sonra kendisi ve ailesinin mal varlığı onlarca kat arttı. Öyle milletvekili maaşı ile açıklanacak cinsten de değil.

KAÇ KİŞİ SELAM VERECEK?

‘MKYK üyesiyim, abiyim, asarım, keserim’ diye geziyordu. 25 Haziran’da sadece emekli öğretmen olarak hafızalarda kalacak. Sokakta yürüdüğünde kaç kişinin kendisine selam vereceğini hep birlikte göreceğiz.

SEMA KIRCI, BALIKESİR SENİ HİÇ SEVEMEDİ

Balıkesir milletvekilliğine tepeden inme geldi. Kütüğünde Bandırma yazmasının dışında bu şehirle hiçbir zaman ilgisi alakası olmadı. Ankara’da kontenjan dolduğu için Balıkesir’e gönderilmişti. Adaylığı açıklandığı ilk günden beri Balıkesirlileri hep hor gördü. Partinin emektar kadınlarına ‘Cahiller ordusu’ diye hakaret etti. Balıkesir ve Bandırma’da korumalarla, çakarlı arabalarla gezmesi halkın tepkisini çekti.

HANIMAĞA OLAMADI

Gençlere ablalık yapamadı, büyüklerine hürmet edemedi. Hanımağa olmaya çalıştı olamadı. Yeni dönemde vekil  olamayacak. İleride Ankara’da her hangi bir göreve getirilir mi bilemeyiz ama Balıkesir Sema Kırcı’yı hiç sevmedi. Onu hiçbir zaman iyi hatırlamayacak.

HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSTULAR

Edip Uğur hakkında itibar suikasti yapılırken sessiz kalan Poyrazlı ve Bostan da kaybedenlerden oldu

SUSTULAR AMA KALAMADILAR

Mahmut Poyrazlı ve Kasım Bostan... Kendilerinin bulundukları makama getirilmesine vesile olan Edip Uğur’a vefa gösteremediler. Uğur hakkında 3.5 yıl sürdürülen kara propagandayı Ankara’dan seyrettiler. Cumhurbaşkanı’na söylenen yalanları tekzip etmeye çekindiler. Zannettiler ki susarlarsa koltuklarını koruyacaklar... Peki şimdi ne oldu? Onların da Ali Hoca gibi siyasi hayatı bitti.


Etiketler: AK PARTİ

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.