SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 16.08.2018

KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER KİMLERLE BULUŞTU,AÇIKLASINLAR..!

KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER KİMLERLE BULUŞTU,AÇIKLASINLAR..!
Balıkesir Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Suat Par, haftalık basın buluşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in İstanbul Conrad Otel’de kimlerle buluşup neler konuştuklarını açıklamasını istedi.(BALIKESİR POSTAM GAZETESİ)12.06.2018 12:02

Balıkesir Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı geçtiğimiz gün basınla bir araya gelerek Balıkesir’i ve gündemi değerlendirdi. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Suat Par, “Basın ile bir araya gelişimizin 4.sünü gerçekleştiriyoruz. Bizim gibi basın ile bir arada bulunan başka bir parti yok. Bugün burada Milliyetçi Hareket Partisinin milletvekili adayları da bulunuyor.”dedi.


İl Başkanı Suat Par, sözlerini şöyle sürdürdü: “Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin bahsettiği gibi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılmış olduğu bir iftarda 2.nci Ordu Komutanımızın yemeğe katılarak Cumhurbaşkanının konuşmasının alkışlanması ile alakalı Cumhurbaşkanı adayı olan bir diğer adayın apoletlerini sökeceğim demesi üzerine bizimde söyleyeceklerimiz var elbette.


TRİBÜNLERE OYNUYOR


Bu talihsiz tribünlere oynamak gereksiz bir açıklama olduğunu bizde liderimizin ifadesiyle Türkiye Cumhuriyeti Devletinin askerinin apoletini sökecek müptezel kişi anasından doğmadı diyerek konunun üstüne liderimizin ifadesiyle Balıkesir’den mührü vuruyoruz. Türkiye genelinde seçmen kitlesinin bu durumu değerlendirerek ve 4 yıldır ortaya konulan bu operasyonu da değerlendirerek ülkelerinin geleceğini düşünerek oy kullanmalarını 24 Haziran’da ruha uygun bu konuları anlayarak oy kullanmaları yönünde tavsiyede bulunuyoruz.  Milliyetçi Hareket Partisinin Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan dır. Cumhur ittifakında da milliyetçi hareket partisi kendi kimliği ile seçime girmektedir. Cumhurbaşkanlığı oy pusulasında Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermelerini birleşik ol pusulusunda da Cumhur İttifakı içerisinde bulunan 3 hilale mühürlerini vurmalarını istiyoruz.


CUMHUR İTİFİKININ ÖNEMİ


Bunun yanında en önemli konumuz liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey tarafından ortaya koyulan cumhur ittifakı bulunuyor. Bu cumhur ittifakı içerisinde kimler bulunuyor. Milliyetçi Hareket Partisi ve AKP bu haritaya bakıldığında vatanını, milletini seven ve bunu hal ve hareketleriyle gösteren bir ittifak söz konusu.


“KILIÇDAROĞLU KİMLERLE BULUŞMUŞ AÇIKLASIN”


İstanbul Conrad Otel Hillary Clinton ile yapılan toplantı. Kılıçdaroğlu da bu fotoğrafa bulunuyor. Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan 85 milyon insana açıklamak mecburiyeti var. Fotoğraftan 1 saat sonrası yine aynı otelde çekilmiş bir fotoğraf burada da dönemin HDP genel Başkanı Selahattin Demirtaş yanın da da eş başkan bulunuyor. Bu kişilerde Hillary Clinton ile görüşmüşler. Bu konuyu 85 milyon insana açıklama yapmaları gerekiyor.


“MERAL AKŞENER ALİ SEVİM İLE NELER GÖRÜŞMÜŞ AÇIKLASIN”


Bunun yanında ülkücü harekete açıklama yapması gereken birisi daha var. 1 Kasım 2015 tarihinden sonra Milliyetçi Hareket Partisine operasyon yapan hanımefendi bu toplantıda kimlerden açıklama yapması gerekiyor. Burada Ali Sevim diye biri var. Görüyorsunuz evrak çantası bu şahsın önünde yanında da Meral Akşener bulunuyor. Bu hanımefendiye soruldu Ali Sevim kim diye o da benim öğrencim dedi.


“BİZ ALİ SEVİM’İ ARAŞTIRDIK”


Biz Ali Sevim’i araştırdık İstanbul Üniversitesinin Beyazıt kapında Rum Patriği Bartholomeos. Ali Selim’e fotoğraf imzalamış. Aynı Ali Selim Yıldız Sarayı yaptırma derneği yönetim kurulu üyesi, Aynı zamanda Ali Selim Avrupa Birliği Fonlarından Türkiye’de alt yapı ve üst yapı desteklemelerini yapan 2 tane şirketten birinin ortağı.   Aynı zamanda bu Ali Sevim Türkiye Moldovya dostluk derneği başkanı aynı zamanda bu Ali Sevim Kıbrıs Girne Üniversitesi Türkiye Distribütörü1979 doğumlu nasıl bir operasyondur 85 milyona ve ülkücü harekete izah gerektirir.


Etiketler: MHP

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.