SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 21.09.2018

KAFAOĞLU'NDAN BONCUK'A TAM DESTEK

KAFAOĞLU'NDAN BONCUK'A TAM DESTEK
Büyükşehir'deki Başkan değişikliğinin ardından "Yeni Başkan bizimle çalışmak istemezse görevi bırakırız" açıklamalarıyla gündeme gelen BALIKESİRSPOR Başkanı Remzi Boncuk, Başkan Zekai Kafaoğlu'ndan tam destek aldı. Kafaoğlu, "kulüp yönetimiyle yolumuza devam edeceğiz" dedi.11.11.2017 10:50

BALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, 10 Kasım Atatürk’ün ölüm yıldönümünde farklı bir anma etkinliği düzenleyen Balıkesir basını ve Balıkesirspor BALTOK yönetiminin Atatürk Stadı’nda yaptığı karşılaşmada, Balıkesirspor’da Remzi Boncuk yönetimiyle devam edeceklerini açıkladı.

Başkan Kafaoğlu, Remzi Boncuk ve ekibinin Balıkesirspor’u iyi yönettiğini belirterek kararlarında bunun etkili olduğunu belirtti. Balıkesirpor taraftarı ile birlikte kamuoyunun da merakla beklediği Balıkesirspor yönetiminin ne olacağı sorusu da böylece yanıtlanmış oldu.

Başkan Kagaoğlu, yönetime her türlü desteği vermeye hazır olduklarını vurgulayarak Remzi Boncuk ve ekibinin iş başında kalacağını açıkladı.

Kafaoğlu şöyle konuştu:

“Remzi boncuk ve yönetim kurulunun çalışmalarını yakından takip ediyorum. Oldukça başarılı ilerliyorlar. Sportif başarı da gelince bu iş daha da taçlanacak. Bu nedenle iyi giden ekibin işine taş koymak yerine onlara destek vermek gerekiyor. Bu nedenle Remzi Boncuk ve Balıkesirspor BALTOK Yönetim Kurulu’nun yanında durarak onlara gereken tüm desteği cereceğimi kamuoyunun bilmesini istiyorum.”

Başkan Kafaoğlu, taraftara da büyük görev düştüğünü hatırlatırken, Balıkesirspor’un maçlarına taraftarın daha fazla ilgi göstermesini istedi. Kafaoğlu, “hınca hınç dolmuş bir stadyum görmek istiyorum. Bunun için biz üzerimize düşeni yapacağız. Eskişehirspor maçı öncesinde maça gelen tüm taraftarlara formalar bizden hediye. Yeter ki onlar maça gelsinler.”

Balıkesirspor BALTOK Kulüp Başkanı Remzi boncuk ise Başkan Kafaoğlu’nun bu desteğine teşekkür etti. Boncuk, “ben ve yönetim kurulumuz önce şehrimizin insanlarını, taraftarlarını ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zekai Kafaoglu’nu mahcup etmeyeceğimizi bilmelerini sitiyorum. Umuyoruz ki daha güzel günler Balıkesirspor camiasını bekliyor” diyi konuştu.


Etiketler: Zekai Kafaoğlu

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.