SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 17.10.2018

KAFAOĞLU PROJELER İÇİN DESTEK İSTEDİ

KAFAOĞLU PROJELER İÇİN DESTEK İSTEDİ
Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Başbakan Binali Yıldırım’a projelerini anlatan Başkan Zekai Kafaoğlu, projeler için destek isterken, Başbakan Yıldırım ise hükümet olarak her türlü desteği verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini söyledi.05.02.2018 10:54
Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Başbakan Binali Yıldırım’a projelerini anlatan Başkan Zekai Kafaoğlu, projeler için destek isterken, Başbakan Yıldırım ise hükümet olarak her türlü desteği verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini söyledi.

 

AK Parti Balıkesir İl Teşkilatı’nın 6. Olağan Genel Kurulu için Balıkesir’e gelen ve Balıkesirliler ile buluşan Başbakan Binali Yıldırım, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ni de ziyaret etti.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun ev sahipliği yaptığı ziyarete Başbakan Binali Yıldırım’ın yanı sıra Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Genel Başkanı Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş ile milletvekilleri ziyarette hazır bulunan isimler oldular.

 

Başbakan Binali Yıldırım’ı makamında ağırlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir ile ilgili geniş kapsamlı bir brifing verirken; Büyükşehir Belediyesi’nin 2018 yılına ilişkin projeleri hakkında da ayrıntılı bilgiler verdi. Kısa bir süre sonra kamuoyu ile paylaşılacak olan projelere ilişkin memnuniyetini dilen getiren Başbakan Binali Yıldırım, hükümet olarak gerekli her türlü desteği verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini söyledi. Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, ziyarette hazır bulunan Bakanlar ile de kısa süreli istişarelerde bulunarak projelerin hızlandırılması için katkılarını talep etti.Etiketler: AK PARTİ

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.