SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 22.10.2018

İYİ PARTİ:CUMHURİYETİMİZİ FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜRECEĞİZ

İYİ PARTİ:CUMHURİYETİMİZİ FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜRECEĞİZ
İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna 24 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde partilerine aday olmak için başvuruda bulunan aday adaylarını kamuoyuna tanıttı. Otel Basri’de düzenlenen toplantıda İYİ Parti’den milletvekili listesine girmek için başvuruda bulunan aday adayları kendilerini tanıttı.10.05.2018 15:07

İYİ Parti’den milletvekili olmak için müracaatta bulunan 24 aday adayı dün İl Başkanlığı’nın düzenlediği programda kendilerini tanıtma fırsatı buldu. Tüm aday adayları 24 Haziran’daki seçimlerde İYİ Parti’yi başarılı kılmak ve Genel Başkanları Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak için çalışacaklarını bildirdi.

Aday adaylarının katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan İL Başkanı Nedim Tuna 24 Haziran seçimlerinde Balıkesir’de en yüksek oyu alan parti olmak istediklerini söyledi. Tuna, “Bu kadrolarla Türkiye’yi kurtaracağız” diye konuştu.

İYİ PARTİ CESURLAR HAREKETİDİR

İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna tanıtım öncesinde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“25 Ekim’de partimizin kuruluşunun ardından çıktığımız bu kutlu yolda çok kısa bir sürede İyiler Hareketini oluşturduk ve tüm Türkiye’de teşkilatlanmamızı tamamladık. Her türlü zorluklara ve engellemelere rağmen bugün seçime girme hakkını da elde ettik ve seçimlere giriyoruz. Genel başkanımızın söylediği gibi; ‘medeniyetin yolunu cesurlar döşer.’ Evet, İYİ Parti bir cesurlar hareketidir ve İYİ Partiyle ismini yan yana getirmiş her arkadaşım cesaretli ve cesur insanlardır. Bu yüzden İYİ Parti ile birlikte yol yürüyen tüm arkadaşlarım sağ olun, var olun diyorum. Genel Başkanımızın başaracağız, başaracağız, başaracağız diye verdiği mesajla başarmak için yola çıktık ve bunu da çok çalışarak, çok mücadele ederek 24 Haziran seçimlerinde hem genel seçimlerde başarılı olmak, hem de genel başkanımızı cumhurbaşkanı yapmak için yola çıktık ve 25’inde de genel başkanımız Sayın Meral Akşener’i cumhurbaşkanı yapacağız.

GENEL BAŞKANIMIZ BALIKESİR’DE

11 Mayıs Cuma günü saat 15.00’de Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener il binamızın temsili açılışı için Kuvayi Milliye Meydanı’nda halkımıza hitap edecek. Genel Başkanımız Meral Akşener Balıkesir’e gelmeden önce de Balıkesirlilere kısa bir mesaj gönderdi. Genel Başkanımız mesajında her şeyin iyi olacağını söyledi.

TÜRKİYE’Yİ KURTARACAĞIZ

İYİ Parti il başkanlığı seçimlere girmeye hazırdır. Genel seçimlerde Balıkesir’de biz birinci parti olmak ve Türkiye genelinde de Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak için çalışacağız. Bu kadrolarımız hazırdır ve Türkiye’yi yönetecek, liyakatli davranacağız ve bu kadrolarla Türkiye’yi kurtaracağız. İYİ Parti olarak seçimlerde cumhuriyetimizi fabrika ayarlarına döndüreceğiz. Meclisimizi de ilk Gazi Meclisimizin onuruna tekrar taşıyacağız.”


Etiketler: İYİ PARTİ

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.