Bugün: 20.07.2018

HANİ EKMEKLE OYNAMAK YOKTU?

HANİ EKMEKLE OYNAMAK YOKTU?
Yakacağı olmayana odun kömür taşıdılar, soba kurdular, hastalara, yaşlılara yatak ve tekerlekli sandalye götürdüler, çocuklara kitap, ihtiyaç sahiplerine erzak dağıttılar... Ödül olarak kış günü kapının önüne kondular.(Ekspres)01.12.2017 10:43
YÜZBİNLERCE BALIKESİRLİYE ULAŞTILAR
 
Büyükşehir Belediyesi, ‘Başkan Sizinle’ ekibinde çalışan 36 kişinin işine dün itibariyle son verdi. Başkan Zekai Kafaoğlu, muhtarlar toplantısında “Başkan Sizinle projesini iptal ediyorum. Arkadaşlar sadece broşür dağıtıyorlar. Bundan sonra başkanın kendisi sizinle olacak” diyerek yüz binlerce kişiye ulaşarak önemli bir başarıya imza atan projeyi rafa kaldırdı hem de bu işe yüreklerini koyarak gece gündüz koşan gençleri işsiz bıraktı.
 
O GENÇLER HERKESİN YARDIMINA KOŞTU
 
Oysa Kafaoğlu’nun dediğinin aksine ekip sadece broşür dağıtmıyordu. Yaşları 20 ile 30 arasında değişen bu güleryüzlü gençler, Balıkesir’de il bazında kapı kapı dolaşıp kimin ne ihtiyacı, ne sorunu varsa Başkan Edip Uğur’un bizzat talimatı ile ilgili birimlerle çözüyorlardı. Şehrin en ücra köşelerinde kalan ihtiyaç sahipleri, yaşlılar, hastalar, çocuklar Büyükşehir’in sıcaklığını bu proje ile hissetmişti. İşte bu gençler siyasete kurban gitti. İşlerini büyük bir özveriyle yapan, kar-kış demeden koşturan 36 genç, iş akitlerine son verileceğini mevlid kandilinde öğrendi. 
 
 
Sayın Kafaoğlu, lütfen bu pırıl pırıl gençleri siyasete kurban etmeyin! Vakit varken vicdanları yaralayan bu kararınızdan dönün!

Etiketler: Zekai Kafaoğlu

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.