SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 22.10.2018

FETÖ OYUNLARINA FIRSAT VERMEYECEĞİZ

FETÖ OYUNLARINA FIRSAT VERMEYECEĞİZ
Ankara’da düzenlenen, Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısından dönen Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan ve Ak Parti Milletvekili Adayları, il merkezinde protokol ziyaretleri yaptı.26.05.2018 12:24

İlk ziyareti Büyükşehir Belediyesi’ne gerçekleştiren Başkan Demiraslan ve Milletvekili adayları, bir süre Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ile sohbet etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 27 Mayıs 2018 Pazar günü Balıkesir’e gelişiyle ilgili programında görüşüldüğü toplantıda Başkan Demiraslan, seçim beyannamesini de değerlendirdi.

 “VAKİT TÜRKİYE VAKTİ”

‘Vakit Türkiye vakti’ sloganıyla yola çıktıklarını ifade eden Başkan Demiraslan, “24 Haziran seçimleri, Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden birisi olacak. Bu seçimler sadece kapsayacağı dönemle sınırlı bir öneme sahip değil, AK Parti’nin 2023 hedefleri doğrultusunda da önem taşıyor. Türkiye’nin eski Türkiye ile yeni Türkiye arasında bir yol ayrımında olduğunu, 24 Haziran seçimlerinde milletin bu mücadeleyle ilgili kesin kararını vereceğini düşünüyoruz. Türkiye’de ekonomik istikrarın devamı ve toplumun huzuru hizmet etmeye devam edecek” diye konuştu. Hem Cumhurbaşkanlığı hem de milletvekili seçimlerinden zaferle çıkacaklarına emin olduğunun önemle altını çizen Başkan Demiraslan, “Cumhurbaşkanımız, yüzde 50’nin çok üzerinde bir oyla kazanma hedefi koydu. Bu hedef doğrultusunda milletimizle olan gönül bağımızı daha da güçlü tutup, onların desteğiyle bu hedefe ulaşacağız” dedi.

 “BU OYUNU BOZACAĞIZ”

Demiraslan, Ak Parti’nin 16 yıldır Türkiye'yi istikrarlı bir şekilde yönettiğini belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı devirmek için bütün küresel güçler ve yerli işbirlikçilerin birleştiğine vurgu yaptı. Oy konusunun bile manipüle edilmek istendiğine dikkat çeken Demiraslan, “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oyunu Erdoğan'a vereceğini, milletvekilliğinde ise Ak Parti'ye oy vermeyeceğini söyleyenler var. Bu apaçık bir FETÖ oyunudur. AK Partilinin oyu Ak Partiyedir. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Ak Parti Genel Başkanımız Erdoğan, milletvekilliğinde de partimizin mecliste güçlü bir şekilde temsili için var gücümüzle çalışacağız. Ortada ciddi bir oyun var. Bundan önce olduğu gibi Allah’ın izniyle bu oyunu da bozacağız” şeklinde konuştu.

İl Başkanı Hasan Demiraslan ve Milletvekili adayları daha sonra Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. 27 Haziran’da yapılacak seçimlerin yaklaştığını belirten Başkan Demiraslan, herkesin huzur ve güven ortamı içinde oyunu kullanması gerektiğini kaydetti.


Etiketler: AK PARTİ

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.