Bugün: 26.04.2018

EN BÜYÜK 500'DE 27 BALIKESİRLİ ŞİRKET

EN BÜYÜK 500'DE 27 BALIKESİRLİ ŞİRKET
İstanbul Sanayi Odası tarafından her yıl gerçekleştirilen Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu çalışmasının 2016 yılı sonuçları açıklandı. Listede Balıkesir Sanayi Odası üyesi 27 firma ülkenin en büyükleri arasında yer almayı başardı.06.06.2017 11:34

İstanbul Sanayi Odası tarafından her yıl gerçekleştirilen Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu çalışmasının 2016 yılı sonuçları açıklandı. Listede Balıkesir Sanayi Odası üyesi 27 firma ülkenin en büyükleri arasında yer almayı başardı.

Balıkesir Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur Türkiye’nin en büyükleri arasında yer alan 27 firmayı gösterdikleri başarıdan dolayı kutladı. Uğur Türkiye’nin 2023 hedefleri arasında yer alan 500 milyar dolar ihracat ve 25 bin dolar gelire ulaşma adına çalışma yapan firmalara teşekkür etti.

 

BAŞARILARI DAİM OLSUN

Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan firmaları kutlayarak şunları söyledi:

 “Ülkemizin 2023 hedeflerinden 500 milyar dolar ihracat ve kişi başı 25 bin dolar gelire ulaşmak adına fedakarca çalışan, bu başarıyı yakalayan tüm firmalarımızı ve firmalarımızın başarısında pay sahibi tüm çalışanlarını kutlar, önümüzdeki yıllarda da başarılarının devamını  dilerim.” 

İSO 500 2016 LİSTESİNDE YER ALAN BSO ÜYESİ KURULUŞLAR
Türkiye Şeker Fabrikaları, Kastamonu Entegre Ağaç, Eti Maden İşletmeleri, Enerjisa Enerji Üretim, Banvit Bandırma Vitaminli Yem, Tiryaki Agro Gıda, Akçansa Çimento, Sarten Ambalaj,  Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik, Sofra Yemek, Cargill Tarım ve Gıda, Esan Eczacıbaşı Endüstriyel Hammaddeler, Savola Gıda, Başhan Tarımsal Ürünler, Limak Batı Çimento, Balıkesir Elektromekanik, Tarım Kredi Yem, BAGFAŞ Bandırma Gübre, Hastavuk Gıda Tarım Hayvancılık, Yarış Kabin, Tamek Gıda, Bien Yapı Ürünleri, Teksüt Süt Mamülleri, Bursa Beton, Bupiliç Entegre Gıda, Torunlar Gıda.


Etiketler: BSO - İSMAİL UĞUR

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.