SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 22.10.2018

DYP’LİLER İYİ PARTİ ROZETİ TAKTI

DYP’LİLER İYİ PARTİ ROZETİ TAKTI
24 Haziran’da yapılacak erken genel seçim ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde İYİ Parti’ye yeni üye katılımı gerçekleştirildi. Demokrat Parti ve eski Doğru Yol Partisi’nde uzun yıllar siyaset yapan yaklaşık 50 kişiye dün düzenlenen törenle İYİ Parti rozeti takıldı.03.05.2018 10:47

Doğru Yol Partisi eski il başkanlarından Erol Taşkesen’in daveti üzerine İYİ Parti’ye katılan yeni üyeler, bundan sonra İYİ Parti’nin iktidar olması için çalışmalarda bulunacaklarını açıkladı.

ARTIK BİRLİKTE MÜCADELE EDECEĞİZ

İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna rozet takma töreninde yaptığı konuşmada İYİ Parti’nin gün geçtikçe gücüne güç kattığını söyledi. Tuna şunları kaydetti:

“Bugün partimize Demokrat Parti’den ve eski Doğru Yol Partisi’nden arkadaşlarımız toplu bir katılım gösteriyorlar. İYİ’lerin arasında hoş geldiniz diyorum. Artık arkadaşlarımızla birlikte partimiz için omuz omuza mücadele edeceğiz.

İYİ’LERİN EVİNE HOŞ GELDİNİZ


Doğru Yol Partisi eski il başkanlarından, İYİ Parti Balıkesir İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Erol Taşkesen partilerine katılımın süreceğini söyledi. Taşkesen şunları kaydetti:


“Doğru Yol Partisi’nde görev yaptığım süre içerisinde, partimizin yönetim kurullarında, alt kademeden üst kademeye kadar görev almış arkadaşlarımız yaptığım davet üzerine bugün İYİ Parti’ye geldiler. Kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. İnşallah İYİ’lerin evinde her gün böyle törenler düzenleyerek büyüyeceğiz. Doğru Yol Partisi’nden bugün aramıza 50-60 kişilik bir grup katılım gösteriyor. Bugün işlerinin yoğunluğundan aramızda olamayan arkadaşlarımız var. Önümüzdeki hafta içinde belki bir aşama daha gerçekleştirme imkanımız olacak. Ben tekrar arkadaşlarıma katılımlarından dolayı teşekküre diyorum. Allah yolumuzu açık etsin.”


Etiketler: İP-CHP-SP

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.