SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 22.10.2018

DÜNYANIN ÖNEMLİ TARIM VE HAYVANCILIK ÜLKELERİNDEN BİRİSİ OLACAĞIZ

DÜNYANIN ÖNEMLİ TARIM VE HAYVANCILIK ÜLKELERİNDEN BİRİSİ OLACAĞIZ
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba AK Parti İl Binasında parti mensuplarıyla buluştu. İl Başkanı Hasan Demiraslan’ın makamında gündemle ilgili konuşan Fakıbaba Balıkesirlilerin 24 Haziran seçimlerinde AK Parti’ye destekleyeceklerine inandığını söyledi.14.05.2018 12:44
Balıkesir’i gıda, tarım ve hayvancılığın yanı sıra turizm ili olarak tanıdığını söyleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba, Balıkesirlilerin çak misafirperver olduğunu ifade etti. Türkiye’nin tarım ve hayvancılık alanında dünyanın önde gelen ülkelerinden birisi olacağını da belirten Fakıbaba bu konuda hazırladıkları projelerinin devam ettiğini bildirdi.

BALIKESİR’İ TURİZM İLİ OLARKA TANIYORDUM

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba AK Parti İl binasında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Balıkesir’e daha önce de gelmiştim ben. Ama gerçekten Balıkesir Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olunca bu yöne yönelmek benim görevimdi. Yani bu yönüyle Balıkesir’i çok fazla bilmiyordum. Daha çok turizm olarak öne çıkmıştı. Ama özellikle üretici kardeşlerimizi görünce, Büyükşehir Belediye Başkanımızın gıda, tarım ve hayvancılıkla ilgili projelerini görünce hakikatten burasının sadece turizm şehri olmadığını, hayvancılık ve tarım olarak da çok önemli merkezlerin başında geldiğini gördüm ve çok mutlu oldum. Zaten hep diyordum; tarım, gıda ve hayvancılıkla ilgili Türkiye’de insanların içinde bir kuşku olmasın. Mutlaka ve mutlaka biz sadece bu bölgenin değil, dünyanın önemli gıda, tarım ve hayvancılık ülkesi olacağız ve bu konuda önemli projelerimiz var ve bu projeler yürüyor. Bakıyorum bakanlığın bütün projelerine yereller hep sahip çıkmış. Bu da beni bir bakan olarak çok mutlu ediyor.

BALIKESİRLİLER 24 HAZİRAN’DA BİZE DESTEK VERECEKLER

Gerçekten bugün ben de mükemmel bir gün geçirdim. Evelallah sayenizde, bütün arkadaşlarımın sayesinde güzel bir gün geçirdim. Bir defa Balıkesir’de insanlar mükemmel. Yani gıdayı, tarımı, hayvancılığı bırakın Balıkesir’in insanları çok misafirperver, güler yüzlü, insancıl. Zaten sayın vekillerimle mecliste devamlı beraberdik. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız inanıyorum çok güzel şeylere imza atıyor ve atmaya devam edecek. İnşallah 24 Haziran’da bu hizmetlerin karşılığını inanıyorum ki Balıkesir halkı bize durmak yok, yola devam diyecektir. Bunu diyeceklerine ben şahsen bugün şahit oldum ve inşallah daha fazla çalışacağız, halkımıza daha fazla hizmetkarlık yapacağız, onlara daha fazla layık olmak için elimizden geleni yapacağız. Ama tarım ve hayvancılık bağlamında da Balıkesir’de olmaktan, Balıkesir’deki bu potansiyeli görmekten çok mutlu oldum. Ben çok teşekkür ediyorum ve bütün Balıkesirli hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyorum, başarılarının edvamını diliyorum.”


Etiketler: AK PARTİ

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.