SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 21.09.2018

Demiraslan’dan ilk teşekkür esnafa

Demiraslan’dan ilk teşekkür esnafa
AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin ardından teşekkür ziyaretleri kapsamında esnaf temsilcileriyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu. rnrn11.07.2018 14:16

“Sorumluluğumuz büyük,

rnrn

başarıyı arttırmak istiyoruz”

rnrn

AKrnParti İl Başkanı Hasan Demiraslan, ilk teşekkür ziyaretini, seçim startınırnverdikleri Balıkesir Umum Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı MehmetrnKuşçu’ya gerçekleştirdi. Seçim döneminde kendilerine gösterdikleri desteklerdenrnötürü çok teşekkür eden Demiraslan, “Seçim çalışmalarına sanayiden başladık vernbize çok uğurlu geldi. Seçim sonrası ilk ziyaretimizi de sizlererngerçekleştirelim istedik” dedi.  TürkiyernCumhuriyeti 1. Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Merkez yönetimininrnBalıkesir’in başarısından çok mutlu olduğunu ifade eden Demiraslan, “Herkesinrngözü Balıkesir’in üzerindeydi. Birlik beraberlik içerisinde, teşkilatlarımızınrnbüyük emeği ve tabii ki de halkımızın büyük desteğiyle 5 milletvekili çıkarmayırnbaşardık. Başkanımız Erdoğan, Balıkesir’in aldığı başarıdan dolayı bizirnkutladı. Sorumluluğumuz büyük biz başarıyı daha da arttırmak istiyoruz” diyernkonuştu.

rnrn

Halkın,rnBaşkan Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye verdiği desteğin karşılığını vermernzamanı olduğunu vurgulayan Demiraslan, "Şimdi de milletimize hizmete devamrnetme zamanı." ifadelerini kullandı.

rnrn

Demiraslan: “Sorunlar çözüme kavuşacak”

rnrn

BalıkesirrnUmum Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kuşçu, BaşkanrnDemiraslan’dan organize sanayi bölgesiyle entegre bir sanayi sitesi kurulmasırniçin destek istedi.  Savaştepe Yolurnüzerindeki Organize Sanayi Bölgesi karşısında yer alan 2 bin 400 dönümlük alanrniçin gerekli başvuruları yaptıklarını ve Kuvayi Milliye Yapı Kooperatifi kurduklarınarndikkat çeken Başkan Kuşçu, “Odamıza kayıtlı 600 üyemizin yer konusundarnbaşvurusu var. Organize sanayi bölgesindeki fabrikalara destek olmak amacıylarnmini fabrikalar yer alacak ve istihdama büyük katkı sağlayacak bu projeyerndesteklerinizi bekliyoruz” dedi. Teşekkür ziyaretlerine Balıkesir Şoförler vernOtomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin’i ziyaret ederek sürdüren Demiraslan,rnBalıkesir şehiriçi ulaşımıyla ilgili sorunları ve çözüm önerilerini masayarnyatırdı. Şoför esnafının sorunlarını da tek tek dinleyen Demiraslan, sorunlarınrnçözümü noktasında gerekli temasları sağlayacaklarını söyledi. Son ziyaretinirnBalıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem ve YönetimrnKurulu üyeleriyle bir araya geldi. Seçim sürecini değerlendiren Başkan Demiraslan,rnesnaf temsilcilerine desteklerinden ötürü teşekkür etti.


Etiketler: AK PARTİ

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.