SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 20.10.2018

CHP GENÇ İŞADAMLARINI ZİYARET ETTİ

CHP GENÇ İŞADAMLARINI ZİYARET ETTİ
Balıkesir Genç İşadamları Derneği (BAGİAD)’a 24 Haziran seçimleri önceinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden ziyaret gerçekleştirildi. İl Başkanı Serkan Sarı ile birlikte milletvekili adayı Fikret Şahin genç işadamlarını ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinde destek istedi.07.06.2018 16:13

CHP’nin seçim beyannamesinde iş dünyasını ilgilendiren konular hakkında görüşmelerin yapıldığı ziyarette BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı CHP’lilere seçimde başarılar diledi. Bilcanlı adil bir seçim yaşanmasını dileyerek ülkenin çıkarı olan her şeyin yanında olduklarını kaydetti.

İŞ DÜNYASININ DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, seçim çalışmalarından bahsettiği konuşmasında şunları söyledi:

Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce Balıkesir’ e çok önem veriyor, eşinin memleketini olması sebebiyle ilimizi çok iyi tanıyor. Bu sebeple buradan gelecek oylar kendisi için çok önem arz ediyor. Partimizin İl yönetim kadrosu her yöreden insanla olduğu gibi kendi içinde de uyumlu bir yönetim. İlimiz halkının tüm beklentilerini karşılamak istiyoruz, amacımız toplumsal uzlaşı ve demokrasi. Partimizin içerisinde yapılan toplantılarda görüşülerek uygulanması amaçlanan birçok çalışmamız var. Örneğin, banka borçlarının yeniden düzenlenerek uzun ve uygun faizsiz vadeye yayılması, asgari ücretin net 2.200,00 TL olması ve kira stopajının kaldırılması ile işverene bu şekilde kaynak sağlanması planlarımız arasında Ayrıca uzman akademisyenlerce hazırlanmış yeni ve ilgi çekici temelleri sağlam projeler üretiliyor, bu konulara ilişkin bilgileri sosyal medyada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Partimizin manifestosunda başkanlık sisteminin kaldırılması ile yeniden parlamenter sisteme dönmek var, güçler ayrılığı ilkesini tekrar işler hale getirmek istiyoruz. Balıkesir iş dünyasının desteğine ihtiyacımız var ve bu konuda sizlerden de destek istiyoruz.”

DOĞRU POLİTİKALARLA HALKIMIZIN YANINDAYIZ

CHP İl Başkan yardımcısı Uğur Fiskeci ise CHP’ nin içinde uzman ekonomistleri barındırdığını, ülkemizin dış ülkelerdeki ekonomik ve yargısal güvenini kazanarak dış yatırımcıyı Türkiye’ ye getirmeyi planladıklarını bu durumu uzman ekonomistler ve doğru politikalarla destekleyerek gerçekleştirmek istediklerini söyledi.

ÜLKEMİZ YARIRINA OLAN ÇALIŞMALARI DESTEKLİYORUZ

Yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı ise : “Balıkesir’ li iş adamları olarak ülkemiz için atılacak her türlü akılcı adımı ve yapılacak her türlü olumlu çalışmayı destekliyoruz. Ülkemiz için adil bir seçim olmasını diliyorum, bu vesile ile sizlere de bu süreçteki çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.


Etiketler: CHP

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.