SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 22.10.2018

AKŞENER BALIKESİR'DE

AKŞENER BALIKESİR'DE
Türkiye’nin millet tarafından aday gösterilen ilk kadın Cumhurbaşkanı adayı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 11 Mayıs Cuma günü Balıkesir’e geliyor. 09.05.2018 12:56
Gerçekleştireceği miting öncesi Balıkesirlilere selam gönderen Akşener, Kuvayi Milliye’ye büyük destek veren Balıkesir’in ayrı bir öneme sahip olduğunu söyledi. Akşener, “Tarımdan turizme, hayvancılıktan sanayiye kadar her alanda Türkiye İYİ olsun diye yola çıktık. Balıkesir’in sorunlarını çok iyi biliyorum. Sizlere söz veriyorum Kuvayi Milliye ruhuyla başlatacağımız projelerle ülkemiz bu kabustan uyanıp, Türkiye yeniden ayağa kalkacak” dedi.

“ZEYTİN AĞAÇLARINA KİMSE DOKUNAMAYACAK”

Balıkesir’in sorunlarını çok iyi bildiğini ve İYİ Parti iktidarıyla kısa sürede sorunların aşılacağını belirten Akşener, Balıkesirlilere zeytinyağını dünya markası yapma sözü verdi. Akşener, “16 yılda Türkiye’nin  tarım ve hayvancılığını bitirdiler. Balıkesir’de çiftçiyi toprağa küstürdüler. Köylerinizin boşaldığını, tarlalarınızın ekilmediğini, gençlerin işsizlikten göç ettiğini biliyorum. İYİ Parti iktidarıyla tek bir zeytin ağacına bile kimse dokunamayacak. Balıkesir zeytinyağını dünya markası yapıp çiftçimizi güldüreceğime söz veriyorum. Bu tarlalar yeniden ekilip biçilecek” şeklinde konuştu. 

“TÜRKİYE BALIKESİR FESTİVALLERİNDE BULUŞACAK”

24 Haziran’dan sonra herkesin rahat bir nefes alacağını da sözlerine ekleyen Akşener, “Türkiye, Pehlivan Güreşlerinde de Yörük Şenliklerinde de Zeytin Festivalinde de Balıkesir’de buluşacak. Neredeyse yetiştiriciliğini bitirme noktasına getirdikleri ‘Balıkesir Kuzuları’ yeniden yaylalarda otlayacak. Balıkesir turizmde hayvancılıkta ve tarımda dünyanın merkezi olacak kadar verimli bir şehir olmasına rağmen kamu yatırımlarında unutulan bir kent. Balıkesir’in uğradığı tüm haksızlıkların giderilmesi için seferberlik ilan edeceğim. İYİ Parti’nin neler yapabileceğini İlk yüz gün içinde hissedeceksiniz. Balıkesirli, nasıl güzel günlere kavuştuğunu görecek” dedi. 


Etiketler: İYİ PARTİ-MERAL AKŞENER

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.