SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 16.10.2018

AKŞENER’SİZ OLMAZ

AKŞENER’SİZ OLMAZ
İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna, 20 ilçe başkanıyla birlikte yayınladığı deklarasyonla partilerinde yapılacak olağanüstü genel kurulda tek aday olarak Genel Başkanları Meral Akşener’i destekleyeceklerini açıkladı.26.07.2018 12:32

İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna, 20 ilçe başkanıyla birlikte yaptığı değerlendirme toplantısının ardından yaptığı açıklamada, olağanüstü kurultayda tek aday olarak Genel Başkanları Meral Akşener’i destekleyeceklerini söyledi.

YOK SAYILDIK

İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna yaptığı açıklamada şunları söyledi:“Genel Başkanımız Meral Akşener, son 15 yılda ülkemizin iyiye gitmediğini ve her geçen gün bataklığa ve karanlığa gömüldüğünü görerek, halkımızın bu yönde teveccühü ile 25 Ekim 2017’de ülkemizin üzerine yeni bir umut, güneş gibi doğan İYİ Parti’yi kurmuştur. Kurulma aşamasının öncesinde başlayarak ve kurulduktan sonra artarak devam eden müthiş baskı ve engellemelere maruz kaldık. Toplantı yapılacak salonlar, oteller baskı ile iptal edildi, iktidar belediyelerinin çöp kamyonları ile yollar kapatıldı. İktidarın baskıları sayesinde seçim süreci dahil ulusal medya tarafından yok sayıldık.

SEÇİME GİRMEMİZ BİRİLERİNİ KORKUTTU

Bütün bu olumsuzlukların karşısında yılmadan, usanmadan her türlü iğrenç yakıştırmalara göğüs geren bir genel başkanımız ve İYİ Parti’ye gönül vermiş teşkilatımız ile yüce halkımız vardı. Kurulduğu günden itibaren her geçen gün milletimizin de desteği ile kat kat büyüyen partimizin kısa sürede iktidara talip olması iktidarı ve onun avanelerini korkuttu. Apar topar seçim kararı alınarak ve çeşitli bahanelerle seçime katılmamamız için her türlü yol denenmiştir. 

OLAĞANÜSTÜ KURULTAY KARARI ALINDI

Yeni bir parti olmamıza rağmen, devletten hiçbir yardım almadan üyelerinin maddi desteği ve elimizden geldiği kadarı ile genel başkanımızın güç ve enerjisini arkamıza alarak baskın tarzında yapılan bu seçimden iyi sonuçlar alarak çıktık. 25 Haziran’dan itibaren İYİ Parti teşkilatları olarak yakın zamanda yine bir baskın tarzında yapılacağını tahmin ettiğimiz yerel seçimlere en iyi nasıl hazırlanırız diyerek çalışmalarımıza başladık. Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda teşkilatlarımızın daha başarılı olması için raporlar hazırladık. 20-22 Temmuz’da Afyon Sandıklı’da yapılan çalıştay esnasında Genel Başkanımızca olağanüstü kurultaya gidilme kararı alınmıştır.

MUHALEFET SORUNUNUN TEK ÇÖZÜMÜ İYİ PARTİ

İYİ Parti Türk siyasetinin ihtiyaç duyduğu merkezdeki bir parti olarak yeni bir nefestir, ülkemizi bu karanlık ortamdan kurtaracak bütün halkımızı kucaklayacak bir güneştir. Genel Başkanımız da tecrübesi, bilgi birikimi ve şahsiyeti ile bu partiyi yönetecek tek isimdir. Balıkesir il başkanlığı olarak  bütün teşkilat ve üyelerimizle birlikte genel başkanımızı yapılacak kongrede desteklediğimizi deklare ediyoruz. Ülkemizde ciddi bir muhalefet sorunu varsa bunun tek çözümü İYİ  Parti ve onun Genel Başkanı Akşener’dir. Bizler teşkilat olarak genel başkanımızla birlikte, ondan aldığımız güçle her türlü zorluğa karşı ülkemizi güzel bir geleceğe taşımak için mücadele ettik. Bundan sonra da Akşener’in önderliğinde ülkemizi bu siyasi açmazdan kurtarmak, refah içerisinde  mutlu, güvenli ve huzurlu bir ülke yapmak için daha çok çalışmaya devam edeceğiz.”         


Etiketler: İP - MERAL AKŞENER - MİLLET İTTİFAKI

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.