SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 20.09.2018

AKIN: 84 KİLOYUM ALİ ABİ!

AKIN: 84 KİLOYUM ALİ ABİ!
AK PARTİLİ AYDINLIOĞLU VEFA YEMEĞİNDE CHP’Lİ AHMET AKIN’A SORMUŞTU: SENİN KİLON KAÇ?AHMET AKIN GAZETEMİZ ARACILIĞIYLA CEVAP VERDİ16.01.2018 10:52

BOYUM 1.86, GENCİM, YAKIŞIKLIYIM…

AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, CHP Milletvekili Ahmet Akın’ın Büyükşehir Başkan Adaylığı konusunda kamuoyunda gelişen ilgi ve desteğin partisinde yarattığı kaygıyı dışa vurmuş, vefa yemeğindeki konuşmasında “adaymış, kazanacakmış, senin kilon kaç kardeşim, her yerde biz varız” ifadelerini kullanmıştı. Aydınlıoğlu’nun bu sözlerine espriyle karşılık veren Akın, “Boyum 1.86, kilom 84 Ali Abi; gencim, yakışıklıyım, başarılıyım” dedi.

HİÇ BİR YERDE ‘ADAYIM’ DEMEDİM…

AHMET Akın, Aydınlıoğlu’nun bu çıkışına anlam veremediğini belirterek şöyle konuştu: “Ali Abi ile Meclis’te her zaman karşılaşırız, sohbet ederiz. Bana ‘kaç kilosun’ diye hiç sormadı, şimdi parti etkinliğinde arkamdan konuşmuş. Ben hiçbir yerde adayım diye bir şey söylemedim. Ali Abi ile de görüştüğümüz zaman böyle bir soru sormadı. Ama partim beni Büyükşehir’e aday gösterirse o zaman gerçekten korksunlar, çünkü kazanırım.”


Etiketler: CHP

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.